Výsledková listina

Svaz provozovatelů lanovek a vleků ČR
pořádá
neoficiální mistrovství republiky lanovkářů a vlekařů
v obřím slalomu o vlekařský pohár
XIII. SKI LIFT CUP 2006

H A R R A C H O V
1.dubna 2006 červená II. Čertova hora
Soutěžní výbor:
Ředitel závodu : Miroslav Michálek
Velitel trati : Jaroslav Soukup
Zástupce závodníků : Milan Trejbal

lékařská služba : Horská služba Harrachov + lékařský tým
MUDr. Edelman, MUDr. Schmoranz

Start v nadm. výšce 950m, délka trati 900m,
převýšení 250m cca 35 branek
Počasí: polojasno, teplota sněhu -0.0C, vzduchu 7,9 st.C

Výsledková listina 2.kolo

Ženy
Hosté, firmy, VIP
Novináři
Muži nad 45 let
Muži do 45 let


Zpět na hlavičku

Ženy

poř. st.č. příjmení a jméno ročník klub čas ztráta
1. 3 Eliášová Klára 0 Rosimpex 2:12.68 0,00
1.k: 1:00.96 (1) 2.k: 1:11.72 (1)
2. 6 Gabrišová Lenka 0 Vítězslav Poledno 2:16.29 3.61
1.k: 1:02.49 (2) 2.k: 1:13.80 (2)
3. 9 Marková Dana 0 Geodézie Krkonoše 2:20.73 8.05
1.k: 1:04.56 (3) 2.k: 1:16.17 (3)
4. 1 Řezáčová Helena 0 SK Hodkovice 2:23.61 10.93
1.k: 1:06.23 (4) 2.k: 1:17.38 (4)
5. 2 Sekerková Vlasta 0 T 12 Ski sport 2:28.76 16.08
1.k: 1:08.12 (6) 2.k: 1:20.64 (6)
6. 12 Petrásková Jana 0 Team Snowmakers 2:31.12 18.44
1.k: 1:10.72 (8) 2.k: 1:20.40 (5)
7. 8 Lokajová Veronika 0 Jonáš - Ostružná 2:33.87 21.19
1.k: 1:10.09 (7) 2.k: 1:23.78 (7)
8. 5 Lněničková Šárka 0 Amer Sports - Salomo 2:43.30 30.62
1.k: 1:15.77 (9) 2.k: 1:27.53 (8)
9. 7 Lokajová Markéta 0 Jonáš - Ostružná 2:59.32 46.64
1.k: 1:31.18 (12) 2.k: 1:28.14 (9)
10. 10 Obermajerová Jana 0 Mövenpick 3:02.89 50.21
1.k: 1:28.64 (11) 2.k: 1:34.25 (10)
11. 11 Vavrová Hana 0 SPLV 3:06.97 54.29
1.k: 1:19.08 (10) 2.k: 1:47.89 (11)


Zpět na hlavičku

Hosté, firmy, VIP

poř. st.č. příjmení a jméno ročník klub čas ztráta
1. 62 Novák Ondřej 0 Rosimpex 2:11.15 0,00
1.k: 59.63 (1) 2.k: 1:11.52 (2)
2. 49 Brichta Pavel 0 Vítězslav Poledno 2:11.91 0.76
1.k: 1:00.47 (3) 2.k: 1:11.44 (1)
3. 44 Patočka Karel 0 Legos 2:12.45 1.30
1.k: 59.69 (2) 2.k: 1:12.76 (3)
4. 45 Vrdlovec Daniel 0 AB Alvenius 2:17.23 6.08
1.k: 1:03.05 (5) 2.k: 1:14.18 (4)
5. 61 Novotný Tomáš 0 Geodézie Krkonoše 2:17.29 6.14
1.k: 1:02.66 (4) 2.k: 1:14.63 (5)
6. 47 Erling Johan 0 AB Alvenius 2:18.98 7.83
1.k: 1:03.26 (6) 2.k: 1:15.72 (6)
7. 64 Rydelius Andreas 0 Lubomir Rek s.r.o. 2:20.74 9.59
1.k: 1:04.49 (9) 2.k: 1:16.25 (8)
8. 42 Gerba Radek 0 KARO International 2:22.02 10.87
1.k: 1:03.72 (7) 2.k: 1:18.30 (11)
9. 41 Rottensteiner Gottfr 0 KARO International 2:22.39 11.24
1.k: 1:04.10 (8) 2.k: 1:18.29 (10)
10. 51 Hynek Lukáš 0 Audry CZ 2:24.25 13.10
1.k: 1:07.26 (12) 2.k: 1:16.99 (9)
11. 43 Souček Emil 0 Souček 2:25.59 14.44
1.k: 1:05.34 (10) 2.k: 1:20.25 (14)
12. 50 Nešetřil Čeněk 0 Unileasing 2:26.17 15.02
1.k: 1:07.16 (11) 2.k: 1:19.01 (12)
13. 54 Vít Jiří Ml. 0 Legos 2:27.21 16.06
1.k: 1:07.55 (13) 2.k: 1:19.66 (13)
14. 48 Šebek Stanislav 0 První bobová 2:29.99 18.84
1.k: 1:07.61 (14) 2.k: 1:22.38 (15)
15. 52 Boruch Miloslav 0 BK Pardubice 2:31.41 20.26
1.k: 1:07.83 (15) 2.k: 1:23.58 (16)
16. 56 Koňařík Dušan 0 Amer Sports - Salomo 2:40.93 29.78
1.k: 1:24.76 (18) 2.k: 1:16.17 (7)
17. 46 Josíf René 0 Audry CZ 2:50.08 38.93
1.k: 1:13.51 (17) 2.k: 1:36.57 (17)
18. 60 Měrka Martin 0 Technoalpin 3:07.26 56.11
1.k: 1:29.07 (19) 2.k: 1:38.19 (18)


Zpět na hlavičku

Novináři

poř. st.č. příjmení a jméno ročník klub čas ztráta
1. 23 Alföldi Tibor 0 ČTK 2:18.77 0,00
1.k: 1:03.52 (2) 2.k: 1:15.25 (2)
2. 21 Rejman Jiří 0 ČT 2:19.39 0.62
1.k: 1:04.56 (3) 2.k: 1:14.83 (1)
3. 33 Šimák Marek 0 Eurosport 2:24.28 5.51
1.k: 1:02.68 (1) 2.k: 1:21.60 (6)
4. 25 Mrkev Jan 0 ČTK 2:26.85 8.08
1.k: 1:08.38 (4) 2.k: 1:18.47 (4)
5. 28 Frehmuth Jiří 0 ČT 2:27.42 8.65
1.k: 1:10.09 (6) 2.k: 1:17.33 (3)
6. 22 Zárybnická Alena 0 ČT 2:33.06 14.29
1.k: 1:10.57 (7) 2.k: 1:22.49 (7)
7. 26 Kračmanová Denisa 0 ČTK 2:38.23 19.46
1.k: 1:12.56 (8) 2.k: 1:25.67 (8)
8. 32 Rejmanová Lenka 0 ČTK 2:39.08 20.31
1.k: 1:17.56 (10) 2.k: 1:21.52 (5)
9. 27 Holeček Dan 0 ČTK 2:49.71 30.94
1.k: 1:19.36 (11) 2.k: 1:30.35 (9)
10. 31 Pavlovská Dita 0 ČTK 3:09.44 50.67
1.k: 1:35.25 (12) 2.k: 1:34.19 (10)


Zpět na hlavičku

Muži nad 45 let

poř. st.č. příjmení a jméno ročník klub čas ztráta
1. 72 Trejbal Milan 0 TJ Spartak Rokytnice 2:16.04 0,00
1.k: 1:01.97 (2) 2.k: 1:14.07 (1)
2. 71 Čermák Jan St. 0 Jan Čermák - Sport 2:16.89 0.85
1.k: 1:02.53 (3) 2.k: 1:14.36 (2)
3. 75 Mrklas Vladimír 0 Klub lyžařů Zásada 2:19.77 3.73
1.k: 1:04.06 (5) 2.k: 1:15.71 (4)
4. 85 Vrzgula Martin 0 Ski Vítkovice - Bílá 2:20.45 4.41
1.k: 1:05.36 (8) 2.k: 1:15.09 (3)
5. 73 Pecha Miroslav 0 První bobová 2:21.47 5.43
1.k: 1:03.86 (4) 2.k: 1:17.61 (7)
6. 80 Efler vPavel 0 Sport Centrum Bouřňá 2:21.93 5.89
1.k: 1:04.85 (6) 2.k: 1:17.08 (5)
7. 77 Černý Jiří 0 PROskil Branná 2:23.37 7.33
1.k: 1:05.78 (9) 2.k: 1:17.59 (6)
8. 74 Mázl Miroslav 0 TJ Spartak Vrchlabí 2:25.20 9.16
1.k: 1:07.01 (10) 2.k: 1:18.19 (8)
9. 76 Linka Petr 0 SK Hodkovice 2:36.77 20.73
1.k: 1:04.98 (7) 2.k: 1:31.79 (11)
10. 82 Jiráska Jan 0 Ski Sněžník 2:37.09 21.05
1.k: 1:12.76 (12) 2.k: 1:24.33 (9)
11. 84 Temiak Pavel 0 Ski Sněžník 2:51.83 35.79
1.k: 1:22.02 (13) 2.k: 1:29.81 (10)
12. 79 Bělunek Jiří 0 Bělunek 3:00.32 44.28
1.k: 1:11.84 (11) 2.k: 1:48.48 (14)
13. 83 Lohr Luboš 0 Mövenpick 3:03.00 46.96
1.k: 1:23.58 (14) 2.k: 1:39.42 (12)
14. 78 Audrlický Jan 0 Nessy Hradec Králové 3:05.98 49.94
1.k: 1:24.01 (15) 2.k: 1:41.97 (13)


Zpět na hlavičku

Muži do 45 let

poř. st.č. příjmení a jméno ročník klub čas ztráta
1. 105 Weber Roman 0 Klub lyžařů Zásada 2:06.65 0,00
1.k: 57.50 (1) 2.k: 1:09.15 (2)
2. 101 Čermák Jiří 0 Skiareál Špindl.Ml. 2:06.90 0.25
1.k: 58.42 (2) 2.k: 1:08.48 (1)
3. 102 Jaroš Radek 0 Skiareál Špindl.Ml. 2:08.72 2.07
1.k: 59.24 (3) 2.k: 1:09.48 (3)
4. 103 Čermák David 0 Sport Čermák s.r.o. 2:10.13 3.48
1.k: 59.73 (4) 2.k: 1:10.40 (5)
5. 104 Čermák Radek 0 Jan Čermák - Sport 2:10.47 3.82
1.k: 1:00.34 (5) 2.k: 1:10.13 (4)
6. 106 Mrklas Luděk 0 Udatný 2:12.70 6.05
1.k: 1:00.63 (6) 2.k: 1:12.07 (6)
7. 108 Veselý Jan 0 SPLV 2:14.76 8.11
1.k: 1:02.26 (10) 2.k: 1:12.50 (7)
8. 107 Čermák Jan Ml. 0 Sport Čermák 2:16.35 9.70
1.k: 1:02.79 (11) 2.k: 1:13.56 (9)
9. 138 Udatný Petr 0 Udatný 2:16.73 10.08
1.k: 1:02.94 (13) 2.k: 1:13.79 (10)
10. 130 Novák Jan 0 Bok 2:16.75 10.10
1.k: 1:03.61 (14) 2.k: 1:13.14 (8)
11. 142 Šimčík František 0 PROskil Branná 2:16.80 10.15
1.k: 1:02.23 (9) 2.k: 1:14.57 (12)
12. 144 Kabes Stanislav 0 Kucera, Pernink 2:18.92 12.27
1.k: 1:02.81 (12) 2.k: 1:16.11 (15)
13. 128 Káňa Petr 0 Ski Vítkovice - Bílá 2:19.14 12.49
1.k: 1:04.65 (16) 2.k: 1:14.49 (11)
14. 133 Ptáčník Vladimír 0 TJ Bižuterie 2:20.05 13.40
1.k: 1:04.07 (15) 2.k: 1:15.98 (14)
15. 111 Ježek Jiří 0 SA Harrachov 2:21.01 14.36
1.k: 1:04.68 (17) 2.k: 1:16.33 (16)
16. 140 Žalský Ivan 0 TJ Spartak Rokytnice 2:21.14 14.49
1.k: 1:05.75 (18) 2.k: 1:15.39 (13)
17. 110 Richter Martin 0 TJ Bižuterie 2:23.72 17.07
1.k: 1:05.87 (19) 2.k: 1:17.85 (18)
18. 121 Bělunek Michal 0 Bělunek 2:24.36 17.71
1.k: 1:07.03 (21) 2.k: 1:17.33 (17)
19. 118 Buchta Jindřich 0 Ski klub Česká Třeb. 2:27.39 20.74
1.k: 1:06.53 (20) 2.k: 1:20.86 (19)
20. 117 Beran Lukáš 0 Berst Hynčice 2:33.25 26.60
1.k: 1:10.51 (23) 2.k: 1:22.74 (22)
21. 135 Starove Pavel 0 SA Harrachov 2:35.04 28.39
1.k: 1:12.20 (25) 2.k: 1:22.84 (23)
22. 136 Stojmenov Michal 0 Ski areál Hlubočky 2:37.50 30.85
1.k: 1:10.40 (22) 2.k: 1:27.10 (26)
23. 132 Pejchar Luboš 0 LK Kadlečák 2:39.05 32.40
1.k: 1:13.10 (27) 2.k: 1:25.95 (25)
24. 127 Koudelák Jaroslav 0 Mikeska 2:40.71 34.06
1.k: 1:12.65 (26) 2.k: 1:28.06 (27)
25. 139 Vlček Martin 0 LK Tatran Kraslice 2:41.45 34.80
1.k: 1:13.11 (28) 2.k: 1:28.34 (28)
26. 129 Mora Bedřich 0 T+S Mazák 2:41.62 34.97
1.k: 1:11.18 (24) 2.k: 1:30.44 (31)
27. 134 Staněk Jan 0 Ski Centrum Kohútka 2:46.25 39.60
1.k: 1:21.13 (32) 2.k: 1:25.12 (24)
28. 122 Eismann Tomáš 0 T+S Mazák 2:48.19 41.54
1.k: 1:19.16 (31) 2.k: 1:29.03 (29)
29. 143 Švejda Milan 0 STS Mladá Vožice 2:49.67 43.02
1.k: 1:17.99 (29) 2.k: 1:31.68 (32)
30. 141 Šablatura Jaromír 0 Skialpin Pustevny 3:05.87 59.22
1.k: 1:36.30 (35) 2.k: 1:29.57 (30)
31. 119 Buchta Petr 0 Ski klub Česká Třebo 3:05.93 59.28
1.k: 1:43.21 (37) 2.k: 1:22.72 (21)
32. 120 Buriánek Michal 0 Ski areál Hlubočky 3:09.79 1:03.14
1.k: 1:47.71 (38) 2.k: 1:22.08 (20)
33. 112 Kuběna Vít 0 Mikeska 3:13.64 1:06.99
1.k: 1:41.45 (36) 2.k: 1:32.19 (33)
34. 113 Bartoš Štěpán 0 STS Mladá Vožice 3:16.98 1:10.33
1.k: 1:31.63 (34) 2.k: 1:45.35 (34)
35. 137 Stojmenov Vladimír 0 Pawlin Karlov 3:38.75 1:32.10
1.k: 1:18.98 (30) 2.k: 2:19.77 (36)
36. 116 Beran Ivo, Ing. 0 BERST Hynčice 3:42.06 1:35.41
1.k: 1:23.07 (33) 2.k: 2:18.99 (35)

................. ...................
ředitel závodu hlavní rozhodčí
Michálek Miroslav Ivan Hendrych

















 

Data processing by H&H Servis www.t-base.cz