Výsledková listina

Tělovýchovná jednota Vysoké nad Jizerou
Mistrovství České republiky
s mezinárodní účastí
v běhu na kolečkových lyžích pro rok 2001

29. září 2001 Vysoké nad Jizerou

Start: 447m Cil: 699 délka tratě 5 km

Jurry:
Technický delegát: Petr Skalický
Ředitel závodu: Zdeněk Seidl
Velitel trati: Jiří Holeček

\Počasí: pěkně, teplota 21st.C

Výsledková listina 2.dne stíhacího závodu

Ženy
Muži


Zpět na hlavičku

Ženy
Mistryní České republiky pro rok 2001 se stává
Rajdlová Kamila - SKP Jablonex Jablonec n
poř. st.č. příjmení a jméno ročník klub čas ztráta
1. 19 Rajdlová Kamila 78 SKPJ SKP Jablonex Jablonec n 41:25.4 0.0
1.část: 20:29.4 ( 1.) 2.část: 20:56.0 ( 1.)
2. 18 Letenská Petra 74 NMNM SK Nové Město na Moravě 42:05.5 39.2
1.část: 20:56.3 ( 3.) 2.část: 21:09.2 ( 2.)
3. 22 Neumannová Kateřina 73 DULI Dukla Liberec 42:40.0 1:14.4
1.část: 20:49.6 ( 2.) 2.část: 21:50.4 ( 3.)
4. 4 Rezlerová Magda 82 KBJI 43:27.6 2:02.2
1.část: 21:28.4 ( 4.) 2.část: 21:59.2 ( 4.)
5. 24 Kocumová Zuzana 79 DULI Dukla Liberec 44:05.1 2:39.4
1.část: 21:37.7 ( 5.) 2.část: 22:27.4 ( 6.)
6. 15 Smutná Kateřina 83 JBCN SKI klub Jablonec n.N. 44:46.0 3:20.3
1.část: 22:11.7 ( 6.) 2.část: 22:34.3 ( 7.)
7. 17 Balatková Helena 79 SKPJ SKP Jablonex Jablonec n 45:19.8 3:54.4
1.část: 22:53.4 ( 8.) 2.část: 22:26.4 ( 5.)
8. 21 Michálková Lenka 81 JBCN SKI klub Jablonec n.N. 45:25.4 3:59.1
1.část: 22:28.3 ( 7.) 2.část: 22:57.1 ( 9.)
9. 26 Tichotová Tereza 80 SKPJ SKP Jablonex Jablonec n 48:24.2 6:58.6
1.část: 24:34.6 ( 10.) 2.část: 23:49.6 ( 10.)
10. 20 Štursová Martina 79 NMNM SK Nové Město na Moravě 48:35.8 7:09.7
1.část: 25:44.1 ( 15.) 2.část: 22:51.7 ( 8.)
11. 7 Palánová Lenka 83 JBCN SKI klub Jablonec n.N. 49:10.3 7:44.7
1.část: 24:27.6 ( 9.) 2.část: 24:42.7 ( 11.)
12. 2 Votočková Radka 84 LSLP LSK Lomnice n.P. 50:43.1 9:17.0
1.část: 24:59.1 ( 11.) 2.část: 25:44.0 ( 13.)
13. 23 Šretrová Lenka 80 TRUT Olfin Car - Vella Trutn 50:50.8 9:24.7
1.část: 25:36.1 ( 14.) 2.část: 25:14.7 ( 12.)
14. 6 Halířová Darina 85 KBJI 51:21.7 9:56.1
1.část: 25:25.6 ( 13.) 2.část: 25:56.1 ( 14.)
15. 25 Vrabcová Jitka 81 TRUT Olfin Car - Vella Trutn 55:01.6 13:35.7
1.část: 27:40.9 ( 17.) 2.část: 27:20.7 ( 15.)
16. 16 Jindřišková Petra 84 KBJI 55:11.4 13:45.3
1.část: 27:07.1 ( 16.) 2.část: 28:04.3 ( 17.)
17. 13 Hrušková Veronika 82 JBCN SKI klub Jablonec n.N. 56:27.0 15:00.7
1.část: 28:23.3 ( 20.) 2.část: 28:03.7 ( 16.)
18. 10 Grigorescu Petra 84 KBJI 58:27.6 17:02.0
1.část: 28:35.6 ( 21.) 2.část: 29:52.0 ( 18.)


Zpět na hlavičku

Muži
Mistrem České republiky pro rok 2001 se stává
Koukal Martin - SKP Jablonex Jablonec n
poř. st.č. příjmení a jméno ročník klub čas ztráta
1. 71 Koukal Martin 78 SKPJ SKP Jablonex Jablonec n 33:35.8 0.0
1.část: 16:24.6 ( 1.) 2.část: 17:11.2 ( 1.)
2. 84 Magál Jiří 77 DULI Dukla Liberec 35:06.5 1:30.7
1.část: 17:12.6 ( 2.) 2.část: 17:53.9 ( 2.)
3. 76 Bauer Lukáš 77 SKPJ SKP Jablonex Jablonec n 36:04.7 2:28.8
1.část: 17:48.7 ( 3.) 2.část: 18:16.0 ( 3.)
4. 85 Krupička Robert 78 DULI Dukla Liberec 36:45.0 3:08.4
1.část: 18:19.4 ( 4.) 2.část: 18:25.6 ( 4.)
5. 72 Šperl Milan 80 DULI Dukla Liberec 37:29.3 3:53.4
1.část: 18:36.7 ( 5.) 2.část: 18:52.6 ( 6.)
6. 78 Vrabec Martin 79 TRUT Olfin Car - Vella Trutn 37:34.5 3:58.1
1.část: 18:45.2 ( 6.) 2.část: 18:49.3 ( 5.)
7. 51 Novotný Viktor 82 FEJE FENIX SKI TEAM Jeseník 38:50.0 5:13.6
1.část: 19:18.2 ( 7.) 2.část: 19:31.8 ( 10.)
8. 75 Jakoubek Tomáš 79 JBCN SKI klub Jablonec n.N. 39:04.9 5:28.3
1.část: 19:40.4 ( 10.) 2.část: 19:24.5 ( 8.)
9. 52 Lučan Libor 84 FEJE FENIX SKI TEAM Jeseník 39:07.0 5:30.7
1.část: 19:39.1 ( 9.) 2.část: 19:27.9 ( 9.)
10. 82 Brýdl Pavel 80 JBCN SKI klub Jablonec n.N. 39:17.6 5:41.4
1.část: 19:39.0 ( 8.) 2.část: 19:38.6 ( 11.)
11. 66 Šretr Radek 82 TRUT Olfin Car - Vella Trutn 39:21.1 5:44.7
1.část: 20:11.2 ( 15.) 2.část: 19:09.9 ( 7.)
12. 60 Vykoukal Jan 82 JIRY Jiskra Rýmařov 39:30.5 5:54.3
1.část: 19:49.0 ( 11.) 2.část: 19:41.5 ( 13.)
13. 74 Žák Jiří 71 NMNM SK Nové Město na Moravě 39:43.1 6:07.0
1.část: 20:01.9 ( 12.) 2.část: 19:41.2 ( 12.)
14. 54 Soukup Jaroslav 82 KBJI 40:09.2 6:33.1
1.část: 20:04.9 ( 14.) 2.část: 20:04.3 ( 14.)
15. 64 Jakubička Tomáš 84 JBCN SKI klub Jablonec n.N. 40:28.3 6:51.9
1.část: 20:03.2 ( 13.) 2.část: 20:25.1 ( 16.)
16. 86 Michl Petr 70 DULI Dukla Liberec 40:54.3 7:18.0
1.část: 20:44.1 ( 19.) 2.část: 20:10.2 ( 15.)
17. 83 Bíman Ondřej 79 DULI Dukla Liberec 41:18.8 7:42.6
1.část: 20:29.0 ( 16.) 2.část: 20:49.8 ( 19.)
18. 61 Kroupa Miloš 85 SKTS Sport.klub Tři Studně 41:22.5 7:46.4
1.část: 20:47.9 ( 20.) 2.část: 20:34.6 ( 17.)
19. 63 Zítka Ondřej 82 DULI Dukla Liberec 41:35.7 7:59.3
1.část: 20:40.2 ( 18.) 2.část: 20:55.5 ( 20.)
20. 77 Tryzna Jan 81 JBCN SKI klub Jablonec n.N. 41:36.6 8:00.3
1.část: 20:50.1 ( 21.) 2.část: 20:46.5 ( 18.)
21. 59 Duda Radim 84 SKPJ SKP Jablonex Jablonec n 41:40.8 8:04.8
1.část: 20:32.8 ( 17.) 2.část: 21:08.0 ( 23.)
22. 80 Schreiber Michal 81 TRUT Olfin Car - Vella Trutn 42:03.3 8:27.3
1.část: 20:55.8 ( 22.) 2.část: 21:07.5 ( 22.)
23. 65 Kukučka Stanislav 82 FEJE FENIX SKI TEAM Jeseník 42:23.4 8:47.3
1.část: 21:15.9 ( 24.) 2.část: 21:07.5 ( 21.)
24. 69 Vedral Petr 82 LSLP LSK Lomnice n.P. 42:46.5 9:09.8
1.část: 21:14.5 ( 23.) 2.část: 21:32.0 ( 26.)
25. 70 Lejsek Aleš 82 DULI Dukla Liberec 42:47.9 9:11.8
1.část: 21:31.9 ( 25.) 2.část: 21:16.0 ( 24.)
26. 87 Parma Antonín 81 DULI Dukla Liberec 42:59.5 9:23.1
1.část: 21:35.2 ( 26.) 2.část: 21:24.3 ( 25.)
27. 58 Klvaňa Vítězslav 82 DULI Dukla Liberec 44:04.8 10:28.5
1.část: 22:06.1 ( 27.) 2.část: 21:58.7 ( 28.)
28. 68 Frühbauer Aleš 82 DULI Dukla Liberec 45:38.5 12:02.2
1.část: 23:45.1 ( 28.) 2.část: 21:53.4 ( 27.)
29. 62 Hamr Jakub 84 JBCN SKI klub Jablonec n.N. 46:48.8 13:13.0
1.část: 24:12.6 ( 30.) 2.část: 22:36.2 ( 29.)
30. 56 Hořejší Michal 82 JBCN SKI klub Jablonec n.N. 48:20.6 14:44.4
1.část: 24:19.0 ( 31.) 2.část: 24:01.6 ( 30.)
31. 73 Haman Václav 81 DULI Dukla Liberec 48:37.2 15:00.5
1.část: 23:48.5 ( 29.) 2.část: 24:48.7 ( 32.)
32. 79 Kroutil Jiří 85 KBJI 49:06.9 15:30.5
1.část: 24:20.2 ( 32.) 2.část: 24:46.7 ( 31.)

 

Data processing by H&H Servis www.t-base.cz