T-base Elektronická časomíra
:o)

    Měřicí skupina vznikla v roce 1984. Elektronicky měřila a měří lyžařské závody klasických i alpských disciplín, závody cyklistické a to rychlostní i krosové, závody přespolního běhu i závody do vrchu. V posledních letech pak závody ve sprintu na 1/4 míle motocyklů a automobilů - byli jsme přizváni i na měření exhibice Rubense Barricella v létě 2004. V létě 2008 jsme začali měřit seriál mistrovství Evropy minikár a jsme od roku 2010 součástí Evropského sdružení FISD - CECCAS.

Provádíme měření na národní i mezinárodní úrovni. Mezi největší podniky patří Mistrovství světa juniorů v roce 1993, Mistrovství světa v letech na lyžích, XXIX. Mistrovství Evropy pracovníků v lesnictví 1997, Světový pohár v běhu na kolečkových lyžích, národní mistrovské závody v běžeckých disciplínách na lyžích, seriál závodů Hledá se nová Kateřina Neumannová. Jezdíme měřit sprinty automobilů a motocyklů na tuningové srazy, máme startovací "vánoční stromeček" pro závody Drag Cupu a letmý kilometr, měříme cyklistické závody MTB, přespolní běhy do vrchu a také hasičské závody.

Měříme homologovanou časomírou pro sjezdové závody FIS, k disposici máme display pro zobrazení času, výsledkovou sedmiřádkovou tabuli, v cíli sprintů je k dispozici pro každou dráhu display s časem a rychlostí v cíli, monitor pro hlasatele, současnou prezentaci při měření, při rychlostních závodech měříme rychlost. Součástí prezentace je i velká obrazovka pro zobrazení všech prezentovanýc a výsledků při měření sprintů. Od roku 2022 je součástí i generování obrazového signálu pro titulky do televize. Použito 30. a 31. července ve Freitalu v Německu. Od roku 2013 zobrazujeme výsledky v reálném čase na webu.

Start a cíl může být na různých místech. Součástí servisu je zpracování startovky, průběžných výsledků, oficiální výsledkové listiny i pohárové výsledky. Samozřejmostí je uveřejnění výsledků na webu. Součástí webové presentace je i interaktivní přihlašování k závodům.


 ing. Josef Hejral
 Vysoké nad Jizerou 115
 512 11
+420 603 854 395
E-mail: Josef Hejral

© H & H Servis 2023
David Hejral