Zpět na hlavičku
žákyně starší 93
2x3x600m
čísla 1.úsek červená, 2. úsek černá
Mistryní České republiky pro rok 2006 se stává
Spartak Vrchlabí I. -
|
poř. |
st.č. |
příjmení a jméno |
ročník |
|
čas |
ztráta |
|
|
|
|
úsek |
čas úseku |
čas štafety |
1. |
1... |
Spartak Vrchlabí I. |
|
|
15:51.3 |
0,0 |
|
... 1 |
Charvátová Lucie |
93 |
1. |
2:15.1 (1) |
2:15.1 (1) |
|
3. |
2:41.6 (1) |
7:40.3 (1) |
|
5. |
2:45.4 (1) |
13:11.3 (1) |
|
... 2 |
Klampflová Hana |
93 |
2. |
2:43.6 (2) |
4:58.7 (1) |
|
4. |
2:45.6 (3) |
10:25.9 (1) |
|
6. |
2:40.0 (2) |
15:51.3 (1) |
2. |
2... |
Liberecký kraj I. |
|
|
15:55.9 |
4.6 |
|
... 1 |
Zelinková Dominika |
93 |
1. |
2:18.7 (3) |
2:18.7 (3) |
|
3. |
2:42.0 (2) |
7:42.3 (2) |
|
5. |
2:47.7 (3) |
13:15.1 (2) |
|
... 2 |
Kvasničková Monika |
93 |
2. |
2:41.6 (1) |
5:00.3 (2) |
|
4. |
2:45.1 (2) |
10:27.4 (2) |
|
6. |
2:40.8 (3) |
15:55.9 (2) |
3. |
6... |
Seba Tanvald |
|
|
16:27.0 |
35.7 |
|
... 1 |
Doležalová Lucie |
93 |
1. |
2:23.3 (4) |
2:23.3 (4) |
|
3. |
2:45.5 (3) |
8:02.4 (4) |
|
5. |
2:47.5 (2) |
13:45.5 (3) |
|
... 2 |
Koucká Zuzana |
93 |
2. |
2:53.6 (12) |
5:16.9 (6) |
|
4. |
2:55.6 (7) |
10:58.0 (5) |
|
6. |
2:41.5 (4) |
16:27.0 (3) |
4. |
7... |
Spartak Vrchlabí II. |
|
|
16:33.9 |
42.6 |
|
... 1 |
Křelinová Martina |
93 |
1. |
2:24.3 (5) |
2:24.3 (5) |
|
3. |
2:51.1 (6) |
8:06.3 (5) |
|
5. |
2:50.3 (5) |
13:46.0 (4) |
|
... 2 |
Carvová Aneta |
93 |
2. |
2:50.9 (9) |
5:15.2 (5) |
|
4. |
2:49.4 (4) |
10:55.7 (4) |
|
6. |
2:47.9 (7) |
16:33.9 (4) |
5. |
3... |
Ski Česká Třebová |
|
|
16:39.2 |
47.9 |
|
... 1 |
Černá Kristina |
93 |
1. |
2:16.1 (2) |
2:16.1 (2) |
|
3. |
2:47.6 (5) |
7:49.0 (3) |
|
5. |
2:53.2 (6) |
13:46.5 (5) |
|
... 2 |
Klaclová Šárka |
93 |
2. |
2:45.3 (4) |
5:01.4 (3) |
|
4. |
3:04.3 (12) |
10:53.3 (3) |
|
6. |
2:52.7 (10) |
16:39.2 (5) |
6. |
5... |
Ski Jilemnice |
|
|
16:54.8 |
1:03.5 |
|
... 1 |
Havlíčková Nikola |
93 |
1. |
2:26.3 (7) |
2:26.3 (7) |
|
3. |
2:57.6 (9) |
8:11.9 (6) |
|
5. |
2:56.6 (8) |
14:05.2 (7) |
|
... 2 |
Benešová Kateřina |
93 |
2. |
2:48.0 (6) |
5:14.3 (4) |
|
4. |
2:56.7 (9) |
11:08.6 (7) |
|
6. |
2:49.6 (8) |
16:54.8 (7) |
7. |
9... |
Skiklub Šumava |
|
|
17:03.6 |
1:12.3 |
|
... 1 |
Nouzová Jitka |
93 |
1. |
2:30.0 (8) |
2:30.0 (8) |
|
3. |
2:52.9 (8) |
8:12.3 (7) |
|
5. |
2:59.2 (9) |
14:14.0 (10) |
|
... 2 |
Holubová Anežka |
93 |
2. |
2:49.4 (8) |
5:19.4 (8) |
|
4. |
3:02.5 (11) |
11:14.8 (10) |
|
6. |
2:49.6 (9) |
17:03.6 (9) |
8. |
4... |
Moravskoslezský I. |
|
|
17:06.5 |
1:15.2 |
|
... 1 |
Kováčová Andrea |
93 |
1. |
2:31.0 (9) |
2:31.0 (9) |
|
3. |
2:59.3 (10) |
8:17.5 (9) |
|
5. |
3:03.1 (11) |
14:12.2 (9) |
|
... 2 |
Prokešová Andrea |
93 |
2. |
2:47.2 (5) |
5:18.2 (7) |
|
4. |
2:51.6 (5) |
11:09.1 (9) |
|
6. |
2:54.3 (12) |
17:06.5 (10) |
9. |
10... |
Skiklub Rýmařov |
|
|
17:26.5 |
1:35.2 |
|
... 1 |
Bálková Simona |
93 |
1. |
2:35.7 (12) |
2:35.7 (12) |
|
3. |
3:08.9 (14) |
8:36.4 (12) |
|
5. |
3:07.9 (13) |
14:39.3 (12) |
|
... 2 |
Návratová Sabina |
93 |
2. |
2:51.8 (10) |
5:27.5 (11) |
|
4. |
2:55.0 (6) |
11:31.4 (11) |
|
6. |
2:47.2 (6) |
17:26.5 (11) |
10. |
8... |
Slovan K.Vary |
|
|
17:41.0 |
1:49.7 |
|
... 1 |
Nováková Petra |
93 |
1. |
2:25.0 (6) |
2:25.0 (6) |
|
3. |
2:47.2 (4) |
8:20.0 (10) |
|
5. |
2:49.9 (4) |
14:32.7 (11) |
|
... 2 |
Machová Magdaléna |
93 |
2. |
3:07.8 (17) |
5:32.8 (12) |
|
4. |
3:22.8 (18) |
11:42.8 (12) |
|
6. |
3:08.3 (15) |
17:41.0 (12) |
11. |
16... |
Mars Svraka |
|
|
17:58.0 |
2:06.7 |
|
... 1 |
Tlustá Helena |
93 |
1. |
2:38.2 (15) |
2:38.2 (15) |
|
3. |
3:06.5 (12) |
8:43.2 (13) |
|
5. |
3:08.9 (14) |
14:58.7 (13) |
|
... 2 |
Kopecká Michaela |
93 |
2. |
2:58.5 (13) |
5:36.7 (14) |
|
4. |
3:06.6 (13) |
11:49.8 (13) |
|
6. |
2:59.3 (14) |
17:58.0 (13) |
12. |
13... |
Ústecký kraj |
|
|
18:03.8 |
2:12.5 |
|
... 1 |
Vlčková Anna |
93 |
1. |
2:36.3 (13) |
2:36.3 (13) |
|
3. |
3:09.0 (15) |
8:44.5 (14) |
|
5. |
3:17.2 (16) |
15:09.1 (15) |
|
... 2 |
Novotná Daniela |
93 |
2. |
2:59.2 (14) |
5:35.5 (13) |
|
4. |
3:07.4 (14) |
11:51.9 (14) |
|
6. |
2:54.7 (13) |
18:03.8 (14) |
13. |
14... |
Moravskoslezský II. |
|
|
18:13.4 |
2:22.1 |
|
... 1 |
Čecháková Lenka |
93 |
1. |
2:39.2 (16) |
2:39.2 (16) |
|
3. |
3:06.7 (13) |
8:46.6 (15) |
|
5. |
3:05.7 (12) |
15:01.2 (14) |
|
... 2 |
Marková Adéla |
93 |
2. |
3:00.7 (15) |
5:39.9 (15) |
|
4. |
3:08.9 (15) |
11:55.5 (16) |
|
6. |
3:12.2 (16) |
18:13.4 (16) |
14. |
12... |
Skiklub Jablonec |
|
|
18:43.8 |
2:52.5 |
|
... 1 |
Šimková Jana |
93 |
1. |
2:34.7 (11) |
2:34.7 (11) |
|
3. |
3:09.4 (16) |
8:51.2 (16) |
|
5. |
3:16.7 (15) |
15:26.8 (17) |
|
... 2 |
Švejdová Petra |
93 |
2. |
3:07.1 (16) |
5:41.8 (16) |
|
4. |
3:18.9 (16) |
12:10.1 (17) |
|
6. |
3:17.0 (17) |
18:43.8 (17) |
Nestrt |
11... |
Liberecký kraj II. |
|
|
|
|
|
... 1 |
Prášilová Apolena |
93 |
1. |
0,0 (0) |
0,0 (0) |
|
... 2 |
Havlová Veronika |
93 |
2. |
0,0 (0) |
0,0 (0) |
Odstup |
15... |
Liberecký kraj III. |
|
|
|
|
|
... 1 |
Pavlíčková Pavlína |
93 |
1. |
2:46.0 (17) |
2:46.0 (17) |
|
3. |
3:27.6 (18) |
9:26.2 (18) |
|
... 2 |
Řeháčková Lucie |
93 |
2. |
3:12.6 (18) |
5:58.6 (18) |
|
4. |
3:21.5 (17) |
12:47.7 (18) |
|
17... |
mimo soutěž I. |
|
|
|
|
|
... 1 |
Vlčková Alžběta |
93 |
1. |
2:31.8 (10) |
2:31.8 (10) |
|
3. |
2:52.5 (7) |
8:12.7 (8) |
|
5. |
2:55.4 (7) |
14:04.2 (6) |
|
... 2 |
Tejchmanová Alexa |
93 |
2. |
2:48.4 (7) |
5:20.2 (9) |
|
4. |
2:56.1 (8) |
11:08.8 (8) |
|
6. |
2:53.0 (11) |
16:57.2 (8) |
|
18... |
mimo soutěž II. |
|
|
|
|
|
... 1 |
Martincová Kristýna |
93 |
1. |
2:37.6 (14) |
2:37.6 (14) |
|
3. |
3:01.7 (11) |
8:23.6 (11) |
|
5. |
3:02.1 (10) |
14:08.7 (8) |
|
... 2 |
Schejbalová Alena |
93 |
2. |
2:44.3 (3) |
5:21.9 (10) |
|
4. |
2:43.0 (1) |
11:06.6 (6) |
|
6. |
2:42.9 (5) |
16:51.6 (6) |
|
19... |
mimo soutěž III. |
|
|
|
|
|
... 1 |
Kadlecová Barbora |
93 |
1. |
2:48.6 (18) |
2:48.6 (18) |
|
3. |
3:13.9 (17) |
8:56.0 (17) |
|
5. |
3:32.2 (17) |
15:26.3 (16) |
|
... 2 |
Ovčariková Simona |
93 |
2. |
2:53.5 (11) |
5:42.1 (17) |
|
4. |
2:58.1 (10) |
11:54.1 (15) |
|
6. |
2:38.1 (1) |
18:04.4 (15) |
Zpět na hlavičku
žáci starší 93
2x3x800m
čísla 1.úsek červená, 2. úsek černá
Mistrem České republiky pro rok 2006 se stává
Olomoucký kraj I -
|
poř. |
st.č. |
příjmení a jméno |
ročník |
|
čas |
ztráta |
|
|
|
|
úsek |
čas úseku |
čas štafety |
1. |
43... |
Olomoucký kraj I |
|
|
21:16.1 |
0,0 |
|
... 1 |
Fellner Adam |
93 |
1. |
3:15.2 (5) |
3:15.2 (5) |
|
3. |
3:42.0 (2) |
10:23.3 (1) |
|
5. |
3:46.4 (3) |
17:42.4 (1) |
|
... 2 |
Hýbl Jaroslav |
93 |
2. |
3:26.1 (1) |
6:41.3 (1) |
|
4. |
3:32.7 (1) |
13:56.0 (1) |
|
6. |
3:33.7 (2) |
21:16.1 (1) |
2. |
44... |
Slovan K. Vary I. |
|
|
22:04.3 |
48.2 |
|
... 1 |
Jaroš Tomáš |
93 |
1. |
3:05.9 (1) |
3:05.9 (1) |
|
3. |
3:38.4 (1) |
10:28.5 (2) |
|
5. |
3:41.3 (1) |
18:07.2 (2) |
|
... 2 |
Dušek Vojtěch |
93 |
2. |
3:44.2 (5) |
6:50.1 (3) |
|
4. |
3:57.4 (8) |
14:25.9 (2) |
|
6. |
3:57.1 (11) |
22:04.3 (2) |
3. |
45... |
Moravskoslezský I. |
|
|
22:08.4 |
52.3 |
|
... 1 |
Teofil Daniel |
93 |
1. |
3:08.8 (2) |
3:08.8 (2) |
|
3. |
3:45.0 (3) |
10:38.2 (3) |
|
5. |
3:43.5 (2) |
18:19.9 (3) |
|
... 2 |
Čáň Daniel |
93 |
2. |
3:44.4 (6) |
6:53.2 (4) |
|
4. |
3:58.2 (9) |
14:36.4 (4) |
|
6. |
3:48.5 (5) |
22:08.4 (3) |
4. |
53... |
Moravskoslezský II. |
|
|
22:14.8 |
58.7 |
|
... 1 |
Wroblewski Adam |
93 |
1. |
3:14.5 (3) |
3:14.5 (3) |
|
3. |
3:50.1 (6) |
10:39.8 (4) |
|
5. |
4:05.5 (10) |
18:31.8 (4) |
|
... 2 |
Kodl Jan |
93 |
2. |
3:35.2 (3) |
6:49.7 (2) |
|
4. |
3:46.5 (3) |
14:26.3 (3) |
|
6. |
3:43.0 (3) |
22:14.8 (4) |
5. |
47... |
Porkert Skuhrov |
|
|
22:27.0 |
1:10.9 |
|
... 1 |
Kroutil Ondřej |
93 |
1. |
3:28.8 (10) |
3:28.8 (10) |
|
3. |
4:06.4 (14) |
11:03.7 (7) |
|
5. |
4:13.1 (15) |
18:54.7 (7) |
|
... 2 |
Šabata Josef |
93 |
2. |
3:28.5 (2) |
6:57.3 (5) |
|
4. |
3:37.9 (2) |
14:41.6 (5) |
|
6. |
3:32.3 (1) |
22:27.0 (5) |
6. |
46... |
Sokol Stachy |
|
|
22:38.2 |
1:22.1 |
|
... 1 |
Rypl Michal |
93 |
1. |
3:20.6 (8) |
3:20.6 (8) |
|
3. |
3:47.5 (5) |
11:02.6 (6) |
|
5. |
3:54.9 (6) |
18:51.6 (5) |
|
... 2 |
Chlada Martin |
93 |
2. |
3:54.5 (8) |
7:15.1 (8) |
|
4. |
3:54.1 (6) |
14:56.7 (8) |
|
6. |
3:46.6 (4) |
22:38.2 (6) |
7. |
41... |
Liberecký kraj I. |
|
|
22:44.7 |
1:28.6 |
|
... 1 |
Hebelka Jakub |
93 |
1. |
3:14.9 (4) |
3:14.9 (4) |
|
3. |
3:50.8 (8) |
11:00.3 (5) |
|
5. |
3:59.0 (8) |
18:52.2 (6) |
|
... 2 |
Vojík Tomáš |
93 |
2. |
3:54.6 (9) |
7:09.5 (7) |
|
4. |
3:52.9 (5) |
14:53.2 (6) |
|
6. |
3:52.5 (8) |
22:44.7 (7) |
8. |
42... |
Dukla Liberec I. |
|
|
22:53.6 |
1:37.5 |
|
... 1 |
Calda Vladimír |
93 |
1. |
3:25.3 (9) |
3:25.3 (9) |
|
3. |
3:59.4 (10) |
11:05.0 (8) |
|
5. |
4:07.5 (14) |
19:01.1 (8) |
|
... 2 |
Nyč David |
93 |
2. |
3:40.3 (4) |
7:05.6 (6) |
|
4. |
3:48.6 (4) |
14:53.6 (7) |
|
6. |
3:52.5 (9) |
22:53.6 (8) |
9. |
48... |
Skiklub Jablonec I. |
|
|
23:22.5 |
2:06.4 |
|
... 1 |
Matouš Jan |
93 |
1. |
3:18.9 (6) |
3:18.9 (6) |
|
3. |
3:46.1 (4) |
11:08.5 (9) |
|
5. |
3:54.1 (4) |
19:19.6 (9) |
|
... 2 |
Zaňka Tomáš |
93 |
2. |
4:03.5 (14) |
7:22.4 (9) |
|
4. |
4:17.0 (14) |
15:25.5 (9) |
|
6. |
4:02.9 (13) |
23:22.5 (9) |
10. |
49... |
Slovan K. Vary II. |
|
|
23:30.1 |
2:14.0 |
|
... 1 |
Valtera Matouš |
93 |
1. |
3:41.0 (15) |
3:41.0 (15) |
|
3. |
4:08.5 (15) |
11:37.0 (15) |
|
5. |
4:07.0 (13) |
19:39.1 (11) |
|
... 2 |
Hnyk Daniel |
93 |
2. |
3:47.5 (7) |
7:28.5 (10) |
|
4. |
3:55.1 (7) |
15:32.1 (10) |
|
6. |
3:51.0 (6) |
23:30.1 (10) |
11. |
55... |
Liberecký kraj III. |
|
|
23:32.6 |
2:16.5 |
|
... 1 |
Lelek Miroslav |
93 |
1. |
3:32.6 (14) |
3:32.6 (14) |
|
3. |
4:02.5 (13) |
11:31.7 (13) |
|
5. |
4:05.8 (11) |
19:40.5 (14) |
|
... 2 |
Fučík Martin |
93 |
2. |
3:56.6 (10) |
7:29.2 (11) |
|
4. |
4:03.0 (10) |
15:34.7 (11) |
|
6. |
3:52.1 (7) |
23:32.6 (11) |
12. |
52... |
Skiklub Jilemnice |
|
|
23:35.0 |
2:18.9 |
|
... 1 |
Pšenička Matouš |
93 |
1. |
3:31.6 (12) |
3:31.6 (12) |
|
3. |
3:59.4 (11) |
11:29.5 (11) |
|
5. |
4:02.6 (9) |
19:39.5 (12) |
|
... 2 |
Šmíd Michal |
93 |
2. |
3:58.5 (11) |
7:30.1 (13) |
|
4. |
4:07.4 (11) |
15:36.9 (12) |
|
6. |
3:55.5 (10) |
23:35.0 (12) |
13. |
54... |
Sokol Skuhrov |
|
|
23:42.3 |
2:26.2 |
|
... 1 |
Halama Aleš |
93 |
1. |
3:32.2 (13) |
3:32.2 (13) |
|
3. |
3:57.7 (9) |
11:30.9 (12) |
|
5. |
3:57.7 (7) |
19:39.9 (13) |
|
... 2 |
Adámek Matěj |
93 |
2. |
4:01.0 (12) |
7:33.2 (14) |
|
4. |
4:11.3 (13) |
15:42.2 (13) |
|
6. |
4:02.4 (12) |
23:42.3 (13) |
14. |
51... |
Liberecký kraj II. |
|
|
23:55.2 |
2:39.1 |
|
... 1 |
Bartůněk Michal |
93 |
1. |
3:19.6 (7) |
3:19.6 (7) |
|
3. |
3:50.6 (7) |
11:20.2 (10) |
|
5. |
3:54.3 (5) |
19:37.1 (10) |
|
... 2 |
Kočíb Jan |
93 |
2. |
4:10.0 (16) |
7:29.6 (12) |
|
4. |
4:22.6 (17) |
15:42.8 (14) |
|
6. |
4:18.1 (17) |
23:55.2 (14) |
15. |
57... |
Jihočeský kraj |
|
|
24:11.3 |
2:55.2 |
|
... 1 |
Zitta Filip |
93 |
1. |
3:30.2 (11) |
3:30.2 (11) |
|
3. |
4:01.7 (12) |
11:35.4 (14) |
|
5. |
4:06.6 (12) |
19:59.2 (15) |
|
... 2 |
Novák Jakub |
93 |
2. |
4:03.5 (15) |
7:33.7 (15) |
|
4. |
4:17.2 (15) |
15:52.6 (15) |
|
6. |
4:12.1 (15) |
24:11.3 (15) |
16. |
56... |
Skiklub Jablonec II. |
|
|
25:01.1 |
3:45.0 |
|
... 1 |
Kopal Kryštof |
93 |
1. |
3:43.1 (16) |
3:43.1 (16) |
|
3. |
4:15.8 (16) |
12:12.6 (16) |
|
5. |
4:14.3 (16) |
20:46.1 (16) |
|
... 2 |
Borovička Martin |
93 |
2. |
4:13.7 (17) |
7:56.8 (17) |
|
4. |
4:19.2 (16) |
16:31.8 (16) |
|
6. |
4:15.0 (16) |
25:01.1 (16) |
17. |
50... |
Dukla Liberec II. |
|
|
25:09.1 |
3:53.0 |
|
... 1 |
Kaliba Štěpán |
93 |
1. |
3:52.3 (17) |
3:52.3 (17) |
|
3. |
4:30.6 (17) |
12:25.1 (17) |
|
5. |
4:27.5 (17) |
21:02.4 (17) |
|
... 2 |
Jirman Martin |
93 |
2. |
4:02.2 (13) |
7:54.5 (16) |
|
4. |
4:09.8 (12) |
16:34.9 (17) |
|
6. |
4:06.7 (14) |
25:09.1 (17) |
Zpět na hlavičku
žákyně starší 92
2x3x600m
čísla 1.úsek červená, 2. úsek černá
Mistryní České republiky pro rok 2006 se stává
Hradecký kraj I. -
|
poř. |
st.č. |
příjmení a jméno |
ročník |
|
čas |
ztráta |
|
|
|
|
úsek |
čas úseku |
čas štafety |
1. |
21... |
Hradecký kraj I. |
|
|
14:54.1 |
0,0 |
|
... 1 |
Kociánová Karolína |
92 |
1. |
2:10.7 (2) |
2:10.7 (2) |
|
3. |
2:34.9 (1) |
7:13.1 (1) |
|
5. |
2:38.5 (1) |
12:25.6 (1) |
|
... 2 |
Kalašová Karolína |
92 |
2. |
2:27.5 (1) |
4:38.2 (1) |
|
4. |
2:34.0 (1) |
9:47.1 (1) |
|
6. |
2:28.5 (2) |
14:54.1 (1) |
2. |
25... |
Skiklub Šumava I |
|
|
15:26.9 |
32.8 |
|
... 1 |
Jandová Martina |
92 |
1. |
2:18.8 (10) |
2:18.8 (10) |
|
3. |
2:37.3 (2) |
7:30.6 (3) |
|
5. |
2:42.5 (2) |
12:52.2 (2) |
|
... 2 |
Samadovská Olesya |
92 |
2. |
2:34.5 (3) |
4:53.3 (5) |
|
4. |
2:39.1 (4) |
10:09.7 (2) |
|
6. |
2:34.7 (4) |
15:26.9 (2) |
3. |
22... |
Liberecký kraj I. |
|
|
15:35.9 |
41.8 |
|
... 1 |
Trojanová Anežka |
92 |
1. |
2:16.4 (5) |
2:16.4 (5) |
|
3. |
2:48.7 (10) |
7:38.4 (5) |
|
5. |
2:55.4 (12) |
13:08.5 (4) |
|
... 2 |
Horká Ludmila |
92 |
2. |
2:33.3 (2) |
4:49.7 (2) |
|
4. |
2:34.7 (2) |
10:13.1 (3) |
|
6. |
2:27.4 (1) |
15:35.9 (3) |
4. |
23... |
Skiklub Jablonec I. |
|
|
15:39.3 |
45.2 |
|
... 1 |
Knopová Kamila |
92 |
1. |
2:17.9 (8) |
2:17.9 (8) |
|
3. |
2:44.5 (5) |
7:37.1 (4) |
|
5. |
2:49.8 (6) |
13:05.1 (3) |
|
... 2 |
Hásková Kateřina |
92 |
2. |
2:34.7 (4) |
4:52.6 (4) |
|
4. |
2:38.2 (3) |
10:15.3 (4) |
|
6. |
2:34.2 (3) |
15:39.3 (4) |
5. |
24... |
TJ Frenštát I. |
|
|
15:48.2 |
54.1 |
|
... 1 |
Bryknarová Kristýna |
92 |
1. |
2:16.9 (6) |
2:16.9 (6) |
|
3. |
2:45.4 (6) |
7:39.0 (6) |
|
5. |
2:49.4 (5) |
13:12.9 (6) |
|
... 2 |
Lavičková Barbora |
92 |
2. |
2:36.7 (5) |
4:53.6 (6) |
|
4. |
2:44.5 (6) |
10:23.5 (5) |
|
6. |
2:35.3 (6) |
15:48.2 (5) |
6. |
28... |
Fénix Jeseník |
|
|
15:48.6 |
54.5 |
|
... 1 |
Mikulenková Tereza |
92 |
1. |
2:14.0 (3) |
2:14.0 (3) |
|
3. |
2:45.9 (7) |
7:40.7 (7) |
|
5. |
2:45.4 (4) |
13:13.5 (7) |
|
... 2 |
Lapčíková Eliška |
92 |
2. |
2:40.8 (8) |
4:54.8 (7) |
|
4. |
2:47.4 (9) |
10:28.1 (8) |
|
6. |
2:35.1 (5) |
15:48.6 (6) |
7. |
30... |
Skiklub Jilemnice |
|
|
15:53.4 |
59.3 |
|
... 1 |
Pohořalá Markéta |
92 |
1. |
2:19.1 (11) |
2:19.1 (11) |
|
3. |
2:48.4 (9) |
7:44.3 (8) |
|
5. |
2:53.2 (10) |
13:17.8 (8) |
|
... 2 |
Koucká Petra |
92 |
2. |
2:36.8 (6) |
4:55.9 (8) |
|
4. |
2:40.3 (5) |
10:24.6 (6) |
|
6. |
2:35.6 (7) |
15:53.4 (7) |
8. |
27... |
Plzeňský kraj |
|
|
16:03.0 |
1:08.9 |
|
... 1 |
Janoušková Vendula |
92 |
1. |
2:09.2 (1) |
2:09.2 (1) |
|
3. |
2:37.9 (3) |
7:29.6 (2) |
|
5. |
2:42.7 (3) |
13:09.9 (5) |
|
... 2 |
Šmídová Zuzana |
92 |
2. |
2:42.5 (11) |
4:51.7 (3) |
|
4. |
2:57.6 (13) |
10:27.2 (7) |
|
6. |
2:53.1 (12) |
16:03.0 (8) |
9. |
32... |
Dukla Liberec |
|
|
16:14.8 |
1:20.7 |
|
... 1 |
Maštalířová Kristýna |
92 |
1. |
2:18.3 (9) |
2:18.3 (9) |
|
3. |
2:46.2 (8) |
7:44.9 (9) |
|
5. |
2:52.4 (9) |
13:29.6 (9) |
|
... 2 |
Kvasničková Barbora |
92 |
2. |
2:40.4 (7) |
4:58.7 (9) |
|
4. |
2:52.3 (10) |
10:37.2 (9) |
|
6. |
2:45.2 (10) |
16:14.8 (9) |
10. |
35... |
Skiklub Šumava II. |
|
|
16:16.9 |
1:22.8 |
|
... 1 |
Smolová Michaela |
92 |
1. |
2:23.5 (14) |
2:23.5 (14) |
|
3. |
2:53.3 (14) |
7:59.2 (13) |
|
5. |
2:53.2 (11) |
13:38.5 (11) |
|
... 2 |
Kanděrová Lucie |
92 |
2. |
2:42.4 (10) |
5:05.9 (13) |
|
4. |
2:46.1 (8) |
10:45.3 (12) |
|
6. |
2:38.4 (8) |
16:16.9 (10) |
11. |
31... |
Skiklub Jablonec II. |
|
|
16:20.9 |
1:26.8 |
|
... 1 |
Řípová Petra |
92 |
1. |
2:23.2 (13) |
2:23.2 (13) |
|
3. |
2:53.2 (13) |
7:58.2 (12) |
|
5. |
2:56.5 (15) |
13:39.3 (12) |
|
... 2 |
Karásková Barbora |
92 |
2. |
2:41.8 (9) |
5:05.0 (11) |
|
4. |
2:44.6 (7) |
10:42.8 (10) |
|
6. |
2:41.6 (9) |
16:20.9 (11) |
12. |
29... |
Moravskoslezský I. |
|
|
16:30.3 |
1:36.2 |
|
... 1 |
Mačudová Hana |
92 |
1. |
2:15.2 (4) |
2:15.2 (4) |
|
3. |
2:44.0 (4) |
7:45.4 (10) |
|
5. |
2:50.6 (7) |
13:35.4 (10) |
|
... 2 |
Hanzelková Tereza |
92 |
2. |
2:46.2 (13) |
5:01.4 (10) |
|
4. |
2:59.4 (15) |
10:44.8 (11) |
|
6. |
2:54.9 (15) |
16:30.3 (12) |
13. |
33... |
Skiklub Č. Třebová |
|
|
16:37.4 |
1:43.3 |
|
... 1 |
Bílá Tereza |
92 |
1. |
2:17.5 (7) |
2:17.5 (7) |
|
3. |
2:49.3 (11) |
7:54.9 (11) |
|
5. |
2:55.6 (13) |
13:46.2 (13) |
|
... 2 |
Rábová Martina |
92 |
2. |
2:48.1 (15) |
5:05.6 (12) |
|
4. |
2:55.7 (11) |
10:50.6 (13) |
|
6. |
2:51.2 (11) |
16:37.4 (13) |
14. |
34... |
Sokol Stachy |
|
|
17:02.6 |
2:08.5 |
|
... 1 |
Hnátková Anna |
92 |
1. |
2:22.7 (12) |
2:22.7 (12) |
|
3. |
2:55.5 (16) |
8:12.1 (14) |
|
5. |
2:56.3 (14) |
14:08.5 (15) |
|
... 2 |
Hnátková Tereza |
92 |
2. |
2:53.9 (17) |
5:16.6 (15) |
|
4. |
3:00.1 (16) |
11:12.2 (15) |
|
6. |
2:54.1 (14) |
17:02.6 (14) |
15. |
26... |
Spartak Vrchlabí |
|
|
17:04.8 |
2:10.7 |
|
... 1 |
Bergrová Kateřina |
92 |
1. |
2:26.9 (16) |
2:26.9 (16) |
|
3. |
2:58.8 (17) |
8:13.7 (15) |
|
5. |
2:59.7 (16) |
14:10.9 (16) |
|
... 2 |
Bergrová Karolína |
92 |
2. |
2:48.0 (14) |
5:14.9 (14) |
|
4. |
2:57.5 (12) |
11:11.2 (14) |
|
6. |
2:53.9 (13) |
17:04.8 (15) |
16. |
36... |
Kovohutě Břidličná |
|
|
17:11.4 |
2:17.3 |
|
... 1 |
Lysíková Mirka |
92 |
1. |
2:23.8 (15) |
2:23.8 (15) |
|
3. |
2:51.0 (12) |
8:14.4 (16) |
|
5. |
2:51.7 (8) |
14:05.4 (14) |
|
... 2 |
Kočvarová Markéta |
92 |
2. |
2:59.6 (19) |
5:23.4 (17) |
|
4. |
2:59.3 (14) |
11:13.7 (16) |
|
6. |
3:06.0 (18) |
17:11.4 (16) |
17. |
39... |
ŠSK Rožnov p.R. |
|
|
17:24.5 |
2:30.4 |
|
... 1 |
Blinková Monika |
92 |
1. |
2:31.0 (18) |
2:31.0 (18) |
|
3. |
2:54.3 (15) |
8:20.4 (17) |
|
5. |
3:01.2 (18) |
14:22.2 (17) |
|
... 2 |
Jurčová Karolína |
92 |
2. |
2:55.1 (18) |
5:26.1 (19) |
|
4. |
3:00.6 (17) |
11:21.0 (17) |
|
6. |
3:02.3 (17) |
17:24.5 (17) |
18. |
38... |
Baník Osek |
|
|
17:43.0 |
2:48.9 |
|
... 1 |
Hamouzová Michaela |
92 |
1. |
2:34.8 (20) |
2:34.8 (20) |
|
3. |
3:07.3 (19) |
8:27.3 (18) |
|
5. |
3:10.2 (19) |
14:42.9 (19) |
|
... 2 |
Martincová Kateřina |
92 |
2. |
2:45.2 (12) |
5:20.0 (16) |
|
4. |
3:05.4 (18) |
11:32.7 (18) |
|
6. |
3:00.1 (16) |
17:43.0 (18) |
19. |
37... |
Liberecký kraj II. |
|
|
17:48.8 |
2:54.7 |
|
... 1 |
Janoušková Gabriela |
92 |
1. |
2:28.7 (17) |
2:28.7 (17) |
|
3. |
2:59.1 (18) |
8:28.4 (19) |
|
5. |
3:00.9 (17) |
14:40.4 (18) |
|
... 2 |
Petruželová Jana |
92 |
2. |
3:00.6 (20) |
5:29.3 (20) |
|
4. |
3:11.1 (20) |
11:39.5 (19) |
|
6. |
3:08.4 (19) |
17:48.8 (19) |
|
40... |
mimo soutěž |
|
|
|
|
|
... 1 |
Brodová Tereza |
92 |
1. |
2:33.9 (19) |
2:33.9 (19) |
|
3. |
3:10.4 (20) |
8:34.7 (20) |
|
5. |
3:13.2 (20) |
14:54.6 (20) |
|
... 2 |
Veselková Klára |
92 |
2. |
2:50.4 (16) |
5:24.3 (18) |
|
4. |
3:06.7 (19) |
11:41.4 (20) |
|
6. |
3:09.1 (20) |
18:03.7 (20) |
Zpět na hlavičku
žáci starší 92
2x3x800m
čísla 1.úsek červená, 2. úsek černá
Mistrem České republiky pro rok 2006 se stává
TJ Frenštát I. -
|
poř. |
st.č. |
příjmení a jméno |
ročník |
|
čas |
ztráta |
|
|
|
|
úsek |
čas úseku |
čas štafety |
1. |
64... |
TJ Frenštát I. |
|
|
19:21.6 |
0,0 |
|
... 1 |
Schindler Tomáš |
92 |
1. |
2:48.7 (1) |
2:48.7 (1) |
|
3. |
3:18.6 (2) |
9:20.9 (1) |
|
5. |
3:26.5 (8) |
16:07.5 (1) |
|
... 2 |
Martiška Jakub |
92 |
2. |
3:13.6 (3) |
6:02.3 (1) |
|
4. |
3:20.1 (2) |
12:41.0 (1) |
|
6. |
3:14.1 (3) |
19:21.6 (1) |
2. |
61... |
Slovan K. Vary I. |
|
|
19:26.6 |
5.0 |
|
... 1 |
Kronika Jan |
92 |
1. |
2:59.1 (6) |
2:59.1 (6) |
|
3. |
3:20.9 (4) |
9:31.1 (2) |
|
5. |
3:22.8 (2) |
16:15.4 (2) |
|
... 2 |
Vik Radim |
92 |
2. |
3:11.1 (1) |
6:10.2 (2) |
|
4. |
3:21.5 (3) |
12:52.6 (2) |
|
6. |
3:11.2 (1) |
19:26.6 (2) |
3. |
71... |
Kraj Vysočina |
|
|
19:29.8 |
8.2 |
|
... 1 |
Kulík Petr |
92 |
1. |
3:01.4 (9) |
3:01.4 (9) |
|
3. |
3:23.4 (6) |
9:36.5 (4) |
|
5. |
3:21.6 (1) |
16:16.7 (3) |
|
... 2 |
Kura Hynek |
92 |
2. |
3:11.7 (2) |
6:13.1 (3) |
|
4. |
3:18.6 (1) |
12:55.1 (3) |
|
6. |
3:13.1 (2) |
19:29.8 (3) |
4. |
65... |
Skiklub Rýmařov I. |
|
|
19:46.2 |
24.6 |
|
... 1 |
Furik Michal |
92 |
1. |
3:00.5 (7) |
3:00.5 (7) |
|
3. |
3:25.0 (7) |
9:40.0 (5) |
|
5. |
3:26.4 (7) |
16:27.9 (4) |
|
... 2 |
Keclík Radim |
92 |
2. |
3:14.5 (4) |
6:15.0 (5) |
|
4. |
3:21.5 (4) |
13:01.5 (4) |
|
6. |
3:18.3 (4) |
19:46.2 (4) |
5. |
63... |
Liberecký kraj I. |
|
|
19:55.3 |
33.7 |
|
... 1 |
Lopota Martin |
92 |
1. |
2:52.1 (2) |
2:52.1 (2) |
|
3. |
3:19.5 (3) |
9:34.2 (3) |
|
5. |
3:23.4 (4) |
16:29.1 (5) |
|
... 2 |
Kubina Matěj |
92 |
2. |
3:22.6 (7) |
6:14.7 (4) |
|
4. |
3:31.5 (9) |
13:05.7 (5) |
|
6. |
3:26.2 (8) |
19:55.3 (5) |
6. |
72... |
Jihočeský kraj |
|
|
20:02.7 |
41.1 |
|
... 1 |
Braun Jan |
92 |
1. |
2:56.6 (4) |
2:56.6 (4) |
|
3. |
3:21.8 (5) |
9:41.5 (6) |
|
5. |
3:23.2 (3) |
16:38.0 (6) |
|
... 2 |
Rypl Miroslav |
92 |
2. |
3:23.1 (9) |
6:19.7 (6) |
|
4. |
3:33.3 (10) |
13:14.8 (6) |
|
6. |
3:24.7 (7) |
20:02.7 (6) |
7. |
69... |
Lokomotiva Teplice I |
|
|
20:20.7 |
59.1 |
|
... 1 |
Blaschke Martin |
92 |
1. |
3:03.7 (10) |
3:03.7 (10) |
|
3. |
3:32.5 (13) |
9:56.2 (9) |
|
5. |
3:39.3 (14) |
17:01.4 (10) |
|
... 2 |
Štochl Jan |
92 |
2. |
3:20.0 (5) |
6:23.7 (8) |
|
4. |
3:25.9 (5) |
13:22.1 (9) |
|
6. |
3:19.3 (5) |
20:20.7 (7) |
8. |
62... |
Krkonoše Vrchlabí |
|
|
20:22.2 |
1:00.6 |
|
... 1 |
Máka Daniel |
92 |
1. |
2:52.4 (3) |
2:52.4 (3) |
|
3. |
3:17.7 (1) |
9:41.8 (7) |
|
5. |
3:25.1 (6) |
16:46.6 (7) |
|
... 2 |
Herbs Filip |
92 |
2. |
3:31.7 (14) |
6:24.1 (9) |
|
4. |
3:39.7 (16) |
13:21.5 (7) |
|
6. |
3:35.6 (15) |
20:22.2 (8) |
9. |
66... |
Slovan K. Vary II. |
|
|
20:26.6 |
1:05.0 |
|
... 1 |
Rádl Jakub |
92 |
1. |
2:57.3 (5) |
2:57.3 (5) |
|
3. |
3:31.5 (11) |
9:51.5 (8) |
|
5. |
3:33.5 (11) |
16:55.3 (8) |
|
... 2 |
Kraus Vojtěch |
92 |
2. |
3:22.7 (8) |
6:20.0 (7) |
|
4. |
3:30.3 (7) |
13:21.8 (8) |
|
6. |
3:31.3 (13) |
20:26.6 (9) |
10. |
73... |
Skiklub Rýmařov II. |
|
|
20:29.1 |
1:07.5 |
|
... 1 |
Macháček Zdeněk |
92 |
1. |
3:01.2 (8) |
3:01.2 (8) |
|
3. |
3:25.0 (8) |
9:56.5 (10) |
|
5. |
3:25.0 (5) |
16:59.5 (9) |
|
... 2 |
Ondrášek Pavel |
92 |
2. |
3:30.3 (13) |
6:31.5 (11) |
|
4. |
3:38.0 (13) |
13:34.5 (10) |
|
6. |
3:29.6 (11) |
20:29.1 (10) |
11. |
67... |
Kralovehradecký I. |
|
|
20:29.7 |
1:08.1 |
|
... 1 |
Daněk Aleš |
92 |
1. |
3:06.3 (12) |
3:06.3 (12) |
|
3. |
3:28.9 (10) |
10:02.5 (12) |
|
5. |
3:29.8 (10) |
17:06.0 (12) |
|
... 2 |
Petržela Jan |
92 |
2. |
3:27.3 (11) |
6:33.6 (13) |
|
4. |
3:33.7 (11) |
13:36.2 (12) |
|
6. |
3:23.7 (6) |
20:29.7 (11) |
12. |
74... |
Skiklub Jablonec II. |
|
|
20:32.1 |
1:10.5 |
|
... 1 |
Hájek Kryštof |
92 |
1. |
3:05.5 (11) |
3:05.5 (11) |
|
3. |
3:27.1 (9) |
10:00.4 (11) |
|
5. |
3:27.0 (9) |
17:04.1 (11) |
|
... 2 |
Král Vojtěch |
92 |
2. |
3:27.8 (12) |
6:33.3 (12) |
|
4. |
3:36.7 (12) |
13:37.1 (13) |
|
6. |
3:28.0 (9) |
20:32.1 (12) |
13. |
70... |
Skiklub Jablonec I. |
|
|
20:39.8 |
1:18.2 |
|
... 1 |
Krupčík Matěj |
92 |
1. |
3:09.1 (14) |
3:09.1 (14) |
|
3. |
3:36.1 (15) |
10:06.6 (13) |
|
5. |
3:35.9 (12) |
17:11.6 (13) |
|
... 2 |
Kvapil Dominik |
92 |
2. |
3:21.4 (6) |
6:30.5 (10) |
|
4. |
3:29.1 (6) |
13:35.7 (11) |
|
6. |
3:28.2 (10) |
20:39.8 (13) |
14. |
68... |
Liberecký kraj II. |
|
|
20:50.2 |
1:28.6 |
|
... 1 |
Kraus Jakub |
92 |
1. |
3:11.7 (15) |
3:11.7 (15) |
|
3. |
3:32.3 (12) |
10:09.7 (14) |
|
5. |
3:38.9 (13) |
17:19.3 (14) |
|
... 2 |
Harcuba Jiří |
92 |
2. |
3:25.7 (10) |
6:37.4 (14) |
|
4. |
3:30.7 (8) |
13:40.4 (14) |
|
6. |
3:30.9 (12) |
20:50.2 (14) |
15. |
79... |
Moravskoslezský |
|
|
21:23.2 |
2:01.6 |
|
... 1 |
Marek Michal |
92 |
1. |
3:07.3 (13) |
3:07.3 (13) |
|
3. |
3:35.8 (14) |
10:23.8 (15) |
|
5. |
3:40.7 (15) |
17:45.7 (15) |
|
... 2 |
Kobolka Ondřej |
92 |
2. |
3:40.7 (17) |
6:48.0 (15) |
|
4. |
3:41.2 (17) |
14:05.0 (15) |
|
6. |
3:37.5 (17) |
21:23.2 (15) |
16. |
77... |
Lokomotiva TepliceII |
|
|
21:48.8 |
2:27.2 |
|
... 1 |
Vaněk Jakub |
92 |
1. |
3:16.7 (18) |
3:16.7 (18) |
|
3. |
3:48.9 (19) |
10:46.3 (17) |
|
5. |
3:48.8 (19) |
18:13.5 (16) |
|
... 2 |
Malkovský Michal |
92 |
2. |
3:40.7 (16) |
6:57.4 (17) |
|
4. |
3:38.4 (14) |
14:24.7 (17) |
|
6. |
3:35.3 (14) |
21:48.8 (16) |
17. |
81... |
Skiklub Strakonice |
|
|
21:53.1 |
2:31.5 |
|
... 1 |
Poskočil Daniel |
92 |
1. |
3:14.2 (16) |
3:14.2 (16) |
|
3. |
3:49.0 (20) |
10:37.5 (16) |
|
5. |
3:53.2 (22) |
18:15.7 (17) |
|
... 2 |
Melichar Jan |
92 |
2. |
3:34.3 (15) |
6:48.5 (16) |
|
4. |
3:45.0 (18) |
14:22.5 (16) |
|
6. |
3:37.4 (16) |
21:53.1 (17) |
18. |
78... |
Kralovehradecký II. |
|
|
21:58.4 |
2:36.8 |
|
... 1 |
Jirásek Pavel |
92 |
1. |
3:15.1 (17) |
3:15.1 (17) |
|
3. |
3:46.7 (17) |
10:48.8 (18) |
|
5. |
3:52.2 (21) |
18:19.5 (18) |
|
... 2 |
Luňák Hynek |
92 |
2. |
3:47.0 (20) |
7:02.1 (18) |
|
4. |
3:38.5 (15) |
14:27.3 (18) |
|
6. |
3:38.9 (18) |
21:58.4 (18) |
19. |
76... |
HSK Benecko |
|
|
22:30.9 |
3:09.3 |
|
... 1 |
Šír Jan |
92 |
1. |
3:21.2 (19) |
3:21.2 (19) |
|
3. |
3:48.2 (18) |
10:54.6 (20) |
|
5. |
3:51.7 (20) |
18:38.8 (20) |
|
... 2 |
Janata Karel |
92 |
2. |
3:45.2 (18) |
7:06.4 (19) |
|
4. |
3:52.5 (21) |
14:47.1 (19) |
|
6. |
3:52.1 (22) |
22:30.9 (19) |
20. |
80... |
Slovan K. Vary III. |
|
|
22:31.2 |
3:09.6 |
|
... 1 |
Štěrba Jiří |
92 |
1. |
3:25.2 (22) |
3:25.2 (22) |
|
3. |
3:39.7 (16) |
10:52.6 (19) |
|
5. |
3:44.4 (16) |
18:34.3 (19) |
|
... 2 |
Kraus Václav |
92 |
2. |
3:47.7 (21) |
7:12.9 (21) |
|
4. |
3:57.3 (25) |
14:49.9 (20) |
|
6. |
3:56.9 (25) |
22:31.2 (20) |
21. |
83... |
Mars Svratka |
|
|
22:37.0 |
3:15.4 |
|
... 1 |
Trávníček Matěj |
92 |
1. |
3:21.8 (20) |
3:21.8 (20) |
|
3. |
3:51.7 (23) |
11:00.4 (21) |
|
5. |
3:57.8 (24) |
18:53.7 (22) |
|
... 2 |
Kulík Marek |
92 |
2. |
3:46.9 (19) |
7:08.7 (20) |
|
4. |
3:55.5 (22) |
14:55.9 (21) |
|
6. |
3:43.3 (20) |
22:37.0 (21) |
22. |
75... |
Skiklub Jilemnice |
|
|
22:38.8 |
3:17.2 |
|
... 1 |
Spanilý Jan |
92 |
1. |
3:29.6 (24) |
3:29.6 (24) |
|
3. |
3:50.1 (21) |
11:13.7 (24) |
|
5. |
3:56.4 (23) |
18:59.2 (23) |
|
... 2 |
Kučera Lukáš |
92 |
2. |
3:54.0 (23) |
7:23.6 (24) |
|
4. |
3:49.1 (19) |
15:02.8 (22) |
|
6. |
3:39.6 (19) |
22:38.8 (22) |
23. |
88... |
DM Brno |
|
|
22:52.6 |
3:31.0 |
|
... 1 |
Závala Jan |
92 |
1. |
3:30.6 (25) |
3:30.6 (25) |
|
3. |
3:52.3 (24) |
11:18.7 (25) |
|
5. |
3:45.7 (17) |
19:01.1 (24) |
|
... 2 |
Vank Michal |
92 |
2. |
3:55.8 (25) |
7:26.4 (25) |
|
4. |
3:56.7 (23) |
15:15.4 (25) |
|
6. |
3:51.5 (21) |
22:52.6 (24) |
24. |
82... |
Skiklub Jablonec III |
|
|
23:04.4 |
3:42.8 |
|
... 1 |
Raim Lukáš |
92 |
1. |
3:23.0 (21) |
3:23.0 (21) |
|
3. |
3:55.5 (25) |
11:12.9 (23) |
|
5. |
4:06.7 (25) |
19:11.7 (25) |
|
... 2 |
Patrman Martin |
92 |
2. |
3:54.4 (24) |
7:17.4 (23) |
|
4. |
3:52.1 (20) |
15:05.0 (24) |
|
6. |
3:52.7 (23) |
23:04.4 (25) |
Odstup |
84... |
Skiklub Šumava |
|
|
|
|
|
... 1 |
Koška Jaroslav |
92 |
1. |
3:33.2 (27) |
3:33.2 (27) |
|
3. |
4:04.0 (26) |
11:43.0 (27) |
|
... 2 |
Škvrna Karel |
92 |
2. |
4:05.8 (28) |
7:39.0 (28) |
|
4. |
4:14.0 (28) |
15:57.0 (28) |
Odstup |
85... |
Liberecký kraj III. |
|
|
|
|
|
... 1 |
Beitl Marek |
92 |
1. |
3:34.9 (28) |
3:34.9 (28) |
|
3. |
4:11.4 (28) |
11:44.5 (28) |
|
... 2 |
Krátký Ondřej |
92 |
2. |
3:58.2 (26) |
7:33.1 (27) |
|
4. |
4:09.7 (27) |
15:54.2 (27) |
Odstup |
86... |
ŠSK Rožnov p.R. |
|
|
|
|
|
... 1 |
Hajný Jiří |
92 |
1. |
3:31.0 (26) |
3:31.0 (26) |
|
3. |
4:09.6 (27) |
11:39.4 (26) |
|
... 2 |
Křenek Daniel |
92 |
2. |
3:58.8 (27) |
7:29.8 (26) |
|
4. |
4:09.4 (26) |
15:48.8 (26) |
Nestrt |
87... |
Liberecký kraj IV. |
|
|
|
|
|
... 1 |
Tomíček Ondřej |
92 |
1. |
0,0 (0) |
0,0 (0) |
|
... 2 |
Vrba Jan |
92 |
2. |
0,0 (0) |
0,0 (0) |
|
89... |
mimo soutěž |
|
|
|
|
|
... 1 |
Navrátil Miroslav |
92 |
1. |
3:26.4 (23) |
3:26.4 (23) |
|
3. |
3:51.4 (22) |
11:07.5 (22) |
|
5. |
3:47.6 (18) |
18:52.1 (21) |
|
... 2 |
Kubiš Lukáš |
92 |
2. |
3:49.7 (22) |
7:16.1 (22) |
|
4. |
3:57.0 (24) |
15:04.5 (23) |
|
6. |
3:54.1 (24) |
22:46.2 (23) |
Oba dny mistrovsví proběhly bez protestů a bez úrazů
................. ...................
technický delegát sekretář závodu
Michal Kučera Hana Sládková
|