Dorostenci mladší - čísla červená
MM:36 HD:58 MT:352 S/C:975 délka: 5+5=10km
Mistrem České republiky pro rok 2004 se stává
Šlajs Pavel - SKI klub Policie Plzeň
|
poř. |
st.č. |
příjmení a jméno |
ročník |
klub |
čas |
ztráta |
1. |
102 |
Šlajs Pavel |
88 |
SPPL SKI klub Policie Plzeň |
27:54.6 |
0.0 |
|
|
1.mzč: 14:03.6 ( 2.) |
|
|
|
2. |
114 |
Galandák Michal |
89 |
KRVR Krkonoše Vrchlabí |
27:56.6 |
2.0 |
|
|
1.mzč: 14:02.4 ( 1.) |
|
|
|
3. |
111 |
Veselý Vojtěch |
88 |
MAKV LK Mattoni Karlovy Vary |
28:29.5 |
34.9 |
|
|
1.mzč: 14:18.0 ( 3.) |
|
|
|
4. |
105 |
Spazierer Jan |
88 |
MAKV LK Mattoni Karlovy Vary |
28:36.6 |
42.0 |
|
|
1.mzč: 14:23.6 ( 7.) |
|
|
|
5. |
113 |
Szwanczar Lukáš |
88 |
SKSV SKI klub Šumava |
28:45.4 |
50.8 |
|
|
1.mzč: 14:29.8 ( 8.) |
|
|
|
6. |
104 |
Kořán Jakub |
88 |
TAZR TATRAN Železná Ruda |
28:48.7 |
54.1 |
|
|
1.mzč: 14:18.8 ( 4.) |
|
|
|
7. |
115 |
Havel Jakub |
88 |
CSKV Český SKI Vysoké n.J. |
28:49.0 |
54.4 |
|
|
1.mzč: 14:31.3 ( 9.) |
|
|
|
8. |
103 |
Krupčík Tomáš |
88 |
JBCN SKI klub Jablonec n.N. |
29:00.1 |
1:05.5 |
|
|
1.mzč: 14:21.3 ( 5.) |
|
|
|
9. |
101 |
Albani Michal |
88 |
JBCN SKI klub Jablonec n.N. |
29:17.0 |
1:22.4 |
|
|
1.mzč: 14:23.1 ( 6.) |
|
|
|
10. |
119 |
Nevečeřal Petr |
89 |
SKHA SKI klub Harrachov |
29:18.0 |
1:23.4 |
|
|
1.mzč: 14:46.7 ( 10.) |
|
|
|
11. |
109 |
Axman David |
89 |
SKSU SKI klub Šumperk |
29:22.6 |
1:28.0 |
|
|
1.mzč: 14:49.8 ( 13.) |
|
|
|
12. |
107 |
Tejchman Jakub |
88 |
FEJE FENIX SKI TEAM Jeseník |
29:27.1 |
1:32.5 |
|
|
1.mzč: 14:47.4 ( 11.) |
|
|
|
13. |
110 |
Razým Vladislav |
88 |
SCPL Sport Club Plzeň |
29:33.1 |
1:38.5 |
|
|
1.mzč: 14:48.3 ( 12.) |
|
|
|
14. |
118 |
Mečíř Vojtěch |
89 |
SKIJ ČKS SKI Jilemnice |
29:33.2 |
1:38.6 |
|
|
1.mzč: 15:00.6 ( 17.) |
|
|
|
15. |
126 |
Smékal Vlastimil |
89 |
FEJE FENIX SKI TEAM Jeseník |
29:51.2 |
1:56.6 |
|
|
1.mzč: 14:56.1 ( 15.) |
|
|
|
16. |
112 |
Jiskra Martin |
88 |
MAKV LK Mattoni Karlovy Vary |
30:04.3 |
2:09.7 |
|
|
1.mzč: 14:59.8 ( 16.) |
|
|
|
17. |
116 |
Kautz Michal |
89 |
JIRY Jiskra Rýmařov |
30:09.4 |
2:14.8 |
|
|
1.mzč: 15:04.8 ( 19.) |
|
|
|
18. |
127 |
Socha Zdeněk |
88 |
SKSV SKI klub Šumava |
30:11.9 |
2:17.3 |
|
|
1.mzč: 15:06.2 ( 20.) |
|
|
|
19. |
108 |
Klein Martin |
89 |
SKSU SKI klub Šumperk |
30:13.0 |
2:18.4 |
|
|
1.mzč: 14:51.8 ( 14.) |
|
|
|
20. |
120 |
Tryzna Vojtěch |
89 |
SKIJ ČKS SKI Jilemnice |
30:14.5 |
2:19.9 |
|
|
1.mzč: 15:10.6 ( 22.) |
|
|
|
21. |
138 |
Saska Ondřej |
89 |
CSKV Český SKI Vysoké n.J. |
30:16.5 |
2:21.9 |
|
|
1.mzč: 15:22.0 ( 26.) |
|
|
|
22. |
135 |
Vozka Pavel |
89 |
TRUT Olfin Car - Vella Trutn |
30:32.0 |
2:37.4 |
|
|
1.mzč: 15:13.1 ( 23.) |
|
|
|
23. |
152 |
Kantor Jakub |
88 |
TZTR TJ TŽ Třinec |
30:33.0 |
2:38.4 |
|
|
1.mzč: 15:09.6 ( 21.) |
|
|
|
24. |
121 |
Zabloudil Rostislav |
88 |
SSKR ŠSK Rožnov p. Radhoštěm |
30:34.2 |
2:39.6 |
|
|
1.mzč: 15:27.9 ( 28.) |
|
|
|
25. |
137 |
Prokůpek Štěpán |
89 |
CSKV Český SKI Vysoké n.J. |
30:34.8 |
2:40.2 |
|
|
1.mzč: 15:35.0 ( 32.) |
|
|
|
26. |
106 |
Niewiak Martin |
88 |
MAKV LK Mattoni Karlovy Vary |
30:43.5 |
2:48.9 |
|
|
1.mzč: 15:03.0 ( 18.) |
|
|
|
27. |
124 |
Mikule Ondřej |
88 |
LSKL LSK Lomnice n.P. |
30:45.0 |
2:50.4 |
|
|
1.mzč: 15:17.0 ( 24.) |
|
|
|
28. |
133 |
Roneš Matouš |
89 |
KRVR Krkonoše Vrchlabí |
30:47.8 |
2:53.2 |
|
|
1.mzč: 15:41.7 ( 33.) |
|
|
|
29. |
158 |
Štajner Jakub |
89 |
SKPU SKP Ústí n.L. |
30:48.7 |
2:54.1 |
|
|
1.mzč: 15:32.9 ( 31.) |
|
|
|
30. |
117 |
Vykoukal Jiří |
88 |
JIRY Jiskra Rýmařov |
31:06.9 |
3:12.3 |
|
|
1.mzč: 15:21.6 ( 25.) |
|
|
|
31. |
136 |
Matzner Martin |
88 |
DULI TJ Liberec Dukla |
31:15.1 |
3:20.5 |
|
|
1.mzč: 15:47.3 ( 35.) |
|
|
|
32. |
155 |
Válek Filip |
89 |
SGVP Sportovní klub při gym. |
31:20.7 |
3:26.1 |
|
|
1.mzč: 15:57.9 ( 42.) |
|
|
|
33. |
129 |
Chrástek Jiří |
89 |
TRUT Olfin Car - Vella Trutn |
31:21.8 |
3:27.2 |
|
|
1.mzč: 15:53.1 ( 39.) |
|
|
|
34. |
132 |
Lysek Jan |
89 |
DLOM TJ Dolní Lomná |
31:30.9 |
3:36.3 |
|
|
1.mzč: 15:30.3 ( 29.) |
|
|
|
35. |
154 |
Benc Pavel |
89 |
JBCN SKI klub Jablonec n.N. |
31:34.3 |
3:39.7 |
|
|
1.mzč: 15:49.7 ( 37.) |
|
|
|
36. |
157 |
Máček Ivo |
89 |
SKIJ ČKS SKI Jilemnice |
31:39.7 |
3:45.1 |
|
|
1.mzč: 16:07.8 ( 46.) |
|
|
|
37. |
163 |
Holub Matěj |
88 |
ZDAS TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavo |
31:42.1 |
3:47.5 |
|
|
1.mzč: 15:48.8 ( 36.) |
|
|
|
38. |
128 |
Pěnička Tomáš |
88 |
LSKL LSK Lomnice n.P. |
31:44.5 |
3:49.9 |
|
|
1.mzč: 15:25.2 ( 27.) |
|
|
|
39. |
130 |
Paseka Petr |
89 |
TRUT Olfin Car - Vella Trutn |
31:47.0 |
3:52.4 |
|
|
1.mzč: 15:31.9 ( 30.) |
|
|
|
40. |
156 |
Polnický Vít |
88 |
NMNM SK Nové Město na Moravě |
31:49.0 |
3:54.4 |
|
|
1.mzč: 16:15.7 ( 51.) |
|
|
|
41. |
122 |
Kyncl Tomáš |
89 |
NMNM SK Nové Město na Moravě |
31:50.0 |
3:55.4 |
|
|
1.mzč: 15:54.4 ( 40.) |
|
|
|
42. |
176 |
Meinelt Filip |
89 |
MAKV LK Mattoni Karlovy Vary |
31:51.0 |
3:56.4 |
|
|
1.mzč: 15:56.3 ( 41.) |
|
|
|
43. |
131 |
Nejedlý Jan |
88 |
KRVR Krkonoše Vrchlabí |
31:51.4 |
3:56.8 |
|
|
1.mzč: 15:45.6 ( 34.) |
|
|
|
44. |
147 |
Blaschko Lukáš |
89 |
SKSV SKI klub Šumava |
31:51.7 |
3:57.1 |
|
|
1.mzč: 15:52.3 ( 38.) |
|
|
|
45. |
144 |
Mandák Pavel |
89 |
SKSV SKI klub Šumava |
31:55.0 |
4:00.4 |
|
|
1.mzč: 16:12.1 ( 49.) |
|
|
|
46. |
145 |
Rašovský Matěj |
88 |
LKVE Lyžařský klub Veřovice |
31:56.7 |
4:02.1 |
|
|
1.mzč: 16:01.4 ( 44.) |
|
|
|
47. |
123 |
Matoušek Ondřej |
88 |
SKPU SKP Ústí n.L. |
32:03.3 |
4:08.7 |
|
|
1.mzč: 16:06.7 ( 45.) |
|
|
|
48. |
134 |
Janoušek Jan |
88 |
SKPL LK Škoda Plzeň |
32:11.9 |
4:17.3 |
|
|
1.mzč: 16:00.1 ( 43.) |
|
|
|
49. |
141 |
Bobek Tomáš |
89 |
SLBR TJ SKI Slavoj Bruntál |
32:12.5 |
4:17.9 |
|
|
1.mzč: 16:32.5 ( 60.) |
|
|
|
50. |
139 |
Olišar Petr |
88 |
NMNM SK Nové Město na Moravě |
32:13.8 |
4:19.2 |
|
|
1.mzč: 16:13.8 ( 50.) |
|
|
|
51. |
146 |
Pošepný Tomáš |
89 |
TJSE TJ Semily |
32:19.1 |
4:24.5 |
|
|
1.mzč: 16:22.0 ( 54.) |
|
|
|
52. |
159 |
Bohatý Adam |
88 |
JBCN SKI klub Jablonec n.N. |
32:24.7 |
4:30.1 |
|
|
1.mzč: 16:17.6 ( 52.) |
|
|
|
53. |
160 |
Sedláček Antonín |
88 |
FEJE FENIX SKI TEAM Jeseník |
32:27.6 |
4:33.0 |
|
|
1.mzč: 16:28.3 ( 57.) |
|
|
|
54. |
164 |
Petr Radovan |
88 |
NMNM SK Nové Město na Moravě |
32:27.7 |
4:33.1 |
|
|
1.mzč: 16:38.1 ( 63.) |
|
|
|
55. |
162 |
Polach Martin |
89 |
TJFR TJ Frenštát pod Radhošt |
32:36.2 |
4:41.6 |
|
|
1.mzč: 16:09.5 ( 47.) |
|
|
|
56. |
166 |
Humlíček Jiří |
89 |
ZDAS TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavo |
32:42.2 |
4:47.6 |
|
|
1.mzč: 16:31.2 ( 59.) |
|
|
|
57. |
167 |
Bažant Jakub |
89 |
DULI TJ Liberec Dukla |
32:43.4 |
4:48.8 |
|
|
1.mzč: 16:11.0 ( 48.) |
|
|
|
58. |
143 |
Czudek Michal |
89 |
SKIM SKI Mosty |
32:44.4 |
4:49.8 |
|
|
1.mzč: 16:19.6 ( 53.) |
|
|
|
59. |
148 |
Fidler Martin |
88 |
NMNM SK Nové Město na Moravě |
32:53.6 |
4:59.0 |
|
|
1.mzč: 16:36.5 ( 62.) |
|
|
|
60. |
125 |
Daněk Lukáš |
89 |
SKSV SKI klub Šumava |
32:58.0 |
5:03.4 |
|
|
1.mzč: 16:55.8 ( 71.) |
|
|
|
61. |
178 |
Hájek Miroslav |
88 |
KRVR Krkonoše Vrchlabí |
33:04.9 |
5:10.3 |
|
|
1.mzč: 16:34.8 ( 61.) |
|
|
|
62. |
177 |
Kodeta Štěpán |
88 |
SKPL LK Škoda Plzeň |
33:12.9 |
5:18.3 |
|
|
1.mzč: 16:25.6 ( 56.) |
|
|
|
63. |
140 |
Škoda Jakub |
88 |
DULI TJ Liberec Dukla |
33:18.7 |
5:24.1 |
|
|
1.mzč: 16:30.1 ( 58.) |
|
|
|
64. |
170 |
Havel Michal |
89 |
LOTE Lokomotiva Teplice |
33:19.9 |
5:25.3 |
|
|
1.mzč: 16:46.6 ( 66.) |
|
|
|
65. |
150 |
Kraus Vojtěch |
89 |
HSKB Hančův SK Benecko |
33:22.2 |
5:27.6 |
|
|
1.mzč: 16:44.8 ( 65.) |
|
|
|
66. |
169 |
Srnský Radim |
89 |
ZDAS TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavo |
33:55.2 |
6:00.6 |
|
|
1.mzč: 16:50.4 ( 68.) |
|
|
|
67. |
161 |
Zahula Jan |
89 |
JBCN SKI klub Jablonec n.N. |
34:02.9 |
6:08.3 |
|
|
1.mzč: 16:48.5 ( 67.) |
|
|
|
68. |
142 |
Doškář Jakub |
88 |
DULI TJ Liberec Dukla |
34:09.9 |
6:15.3 |
|
|
1.mzč: 16:24.2 ( 55.) |
|
|
|
69. |
174 |
Žižka Ondřej |
89 |
LOTE Lokomotiva Teplice |
34:13.1 |
6:18.5 |
|
|
1.mzč: 16:53.8 ( 70.) |
|
|
|
70. |
168 |
Sacher Lukáš |
89 |
JBCN SKI klub Jablonec n.N. |
34:20.7 |
6:26.1 |
|
|
1.mzč: 16:52.3 ( 69.) |
|
|
|
71. |
172 |
Guba Petr |
89 |
LKAS LK JASAN Aš |
34:32.1 |
6:37.5 |
|
|
1.mzč: 17:00.6 ( 73.) |
|
|
|
72. |
171 |
Hájek Ondřej |
89 |
LOTE Lokomotiva Teplice |
34:46.1 |
6:51.5 |
|
|
1.mzč: 16:42.7 ( 64.) |
|
|
|
73. |
165 |
Prášek Tomáš |
88 |
JBCN SKI klub Jablonec n.N. |
34:51.8 |
6:57.2 |
|
|
1.mzč: 16:57.7 ( 72.) |
|
|
|
74. |
175 |
Máj Dalibor |
88 |
LKAS LK JASAN Aš |
35:15.2 |
7:20.6 |
|
|
1.mzč: 17:16.6 ( 74.) |
|
|
|
75. |
149 |
Hanuš Michal |
89 |
SKIJ ČKS SKI Jilemnice |
35:55.8 |
8:01.2 |
|
|
1.mzč: 17:31.5 ( 75.) |
|
|
|
76. |
179 |
Fousek Jindřich |
89 |
NMNM SK Nové Město na Moravě |
36:06.6 |
8:12.0 |
|
|
1.mzč: 17:44.5 ( 76.) |
|
|
|
77. |
151 |
Tejček Jan |
89 |
BAOS Baník Osek |
37:38.2 |
9:43.6 |
|
|
1.mzč: 18:25.9 ( 78.) |
|
|
|
78. |
173 |
Hamáček Adam |
89 |
LOTE Lokomotiva Teplice |
38:04.7 |
10:10.1 |
|
|
1.mzč: 18:24.8 ( 77.) |
|
|
|
79. |
180 |
Dlouhý Pavel |
88 |
LKAS LK JASAN Aš |
38:33.6 |
10:39.0 |
|
|
1.mzč: 18:38.1 ( 79.) |
|
|
|
I.VT do času 30:42.0 do pořadí 25 |
II.VT do času 32:05.7 do pořadí 47 |
III.VT do času 36:16.9 do pořadí 76 |
|
153 |
Dědic Jan |
89 K90 |
FEJE FENIX SKI TEAM Jeseník |
Nestrt |
|