Žáci starší 90 čísla EMCO
MM: 8 HD:12 MT:38 S/C:750 délka: 600m
Mistrem České republiky ve sprintu pro rok 2004 se stává
Bartoň Jan - Lyžařský klub Veřovice
|
poř. |
st.č. |
příjmení a jméno |
ročník |
klub |
čas kval. |
č.r. |
FINÁLE |
1. |
201 |
Bartoň Jan |
90 |
LKVE Lyžařský klub Veřovice |
1:24.37 |
32 |
2. |
203 |
Müller Daniel |
90 |
TRUT Olfin Car - Vella Trutn |
1:28.97 |
32 |
3. |
205 |
Endrych Tomáš |
90 |
TZTR TJ TŽ Třinec |
1:29.37 |
32 |
4. |
202 |
Jiskra Jan |
90 |
MAKV LK Mattoni Karlovy Vary |
1:26.63 |
32 |
MALÉ FINÁLE |
5. |
209 |
Heczko Filip |
90 |
TZTR TJ TŽ Třinec |
1:30.17 |
28 |
6. |
212 |
Knotek Ondřej |
90 |
FEJE FENIX SKI TEAM Jeseník |
1:30.72 |
28 |
7. |
210 |
Klosovský Tomáš |
90 |
FEJE FENIX SKI TEAM Jeseník |
1:30.28 |
28 |
8. |
214 |
Prášil Vojtěch |
90 |
TJSE TJ Semily |
1:32.91 |
28 |
Třetí ve čtvrtfinále |
9. |
204 |
Mottl Ondřej |
90 |
SKJA SK SKI Janov - Bedřicho |
1:29.07 |
14 |
10. |
206 |
Sikora Robin |
90 |
DLOM TJ Dolní Lomná |
1:29.56 |
15 |
11. |
208 |
Šlajs Petr |
90 |
SKPL LK Škoda Plzeň |
1:30.16 |
13 |
12. |
215 |
Zapalač Dušan |
90 |
FEJE FENIX SKI TEAM Jeseník |
1:32.91 |
16 |
Čtvrtí ve čtvrtfinále |
13. |
207 |
Razým Pavel |
90 |
SCPL Sport Club Plzeň |
1:29.59 |
16 |
14. |
211 |
Martynek Jakub |
90 |
SKIM SKI Mosty |
1:30.64 |
15 |
15. |
213 |
Radonský Petr |
90 |
TRUT Olfin Car - Vella Trutn |
1:31.42 |
14 |
16. |
216 |
Hloucal Jan |
90 |
SOSK TJ Sokol Skuhrov |
1:33.02 |
13 |
Nepostoupili |
17. |
210 |
Eisenreich Jan |
90 |
SCPL Sport Club Plzeň |
1:34.82 |
|
18. |
207 |
Janoušek Martin |
90 |
JBCN SKI klub Jablonec n.N. |
1:35.12 |
|
19. |
234 |
Vlk Luboš |
90 |
SETA SEBA Tanvald |
1:35.49 |
|
20. |
223 |
Matějka Tomáš |
90 |
TRUT Olfin Car - Vella Trutn |
1:35.63 |
|
21. |
236 |
Havlíček Lukáš |
90 |
SKIJ ČKS SKI Jilemnice |
1:37.11 |
|
22. |
224 |
Szotkowski Michal |
90 |
TZTR TJ TŽ Třinec |
1:37.17 |
|
23. |
215 |
Šrail Jan |
90 |
TAZR TATRAN Železná Ruda |
1:37.29 |
|
24. |
228 |
Zahula Vít |
90 |
JBCN SKI klub Jablonec n.N. |
1:37.81 |
|
25. |
232 |
Štrobl Luboš |
90 |
NMNM SK Nové Město na Moravě |
1:38.91 |
|
26. |
217 |
Šír Zbyněk |
90 |
HSKB Hančův sport. klub Bene |
1:39.36 |
|
27. |
226 |
Janeček Pavel |
90 |
POSK TJ PORKERT Skuhrov n.B. |
1:39.41 |
|
28. |
235 |
Běhounek Aleš |
90 |
LOTE Lokomotiva Teplice |
1:40.16 |
|
29. |
222 |
Fajtl Jaroslav |
90 |
SKPL LK Škoda Plzeň |
1:40.94 |
|
30. |
227 |
Kittel Marek |
90 |
JIJD Jiskra Josefův Důl |
1:41.72 |
|
31. |
248 |
Zatloukal Lukáš |
90 |
POSK TJ PORKERT Skuhrov n.B. |
1:42.13 |
|
32. |
242 |
Tesař Matouš |
90 |
MAKV LK Mattoni Karlovy Vary |
1:42.26 |
|
33. |
233 |
Chrapan Filip |
90 |
SKLE TJ Křišťál Lenora |
1:42.96 |
|
34. |
237 |
Zika Jan |
90 |
SKPL LK Škoda Plzeň |
1:42.96 |
|
35. |
241 |
Trojan Josef |
90 |
SKIJ ČKS SKI Jilemnice |
1:43.67 |
|
36. |
221 |
Kroutil Jan |
90 |
POSK TJ PORKERT Skuhrov n.B. |
1:43.91 |
|
37. |
238 |
Orság Jiří |
90 |
SSKR ŠSK Rožnov p. Radhoštěm |
1:45.85 |
|
38. |
225 |
Němec David |
90 |
NMNM SK Nové Město na Moravě |
1:46.00 |
|
39. |
244 |
Koubek Tomáš |
90 |
JBCN SKI klub Jablonec n.N. |
1:47.01 |
|
40. |
229 |
Brož Pavel |
90 |
NMNM SK Nové Město na Moravě |
1:47.05 |
|
41. |
239 |
Nykodým Miloš |
90 |
DMBR SK SKOL Brno |
1:48.42 |
|
42. |
243 |
Řípa Jan |
90 |
JBCN SKI klub Jablonec n.N. |
1:49.20 |
|
43. |
230 |
Lisičan Petr |
90 |
JBCN SKI klub Jablonec n.N. |
1:49.25 |
|
44. |
245 |
Kadlec Pavel |
90 |
DMBR SK SKOL Brno |
1:49.36 |
|
45. |
231 |
Mayer Bronislav |
90 |
MASV MARS Svratka |
1:54.23 |
|
46. |
246 |
Balada Tomáš |
90 |
MAKV LK Mattoni Karlovy Vary |
1:54.79 |
|
47. |
247 |
Nohavica Martin |
90 |
SSKR ŠSK Rožnov p. Radhoštěm |
2:01.76 |
|
48. |
240 |
Kohut Rafael |
90 |
SKIM SKI Mosty |
2:08.07 |
|